به یاری خداوند متعال دپارتمان  خدمات پس از فروش شرکت آفا، با هدف ارائه بهترین خدمات  و ارتقاء رضایت مشتریان از سال 1383 فعالیت خود را آغاز نمود و با بهره‌مندی از مجموعه ای از دانش آموختگان رشته های فنی _مهندسی  و همچنین پرسنل خلاق و متعهد توانسته است در راه تحقق اهداف خود که همانا کسب بالاترین میزان رضایتمندی مشتریان است ، گام بردارد.

دپارتمان خدمات پس از فروش با بهره‌گیری از تجارب ارزشمند مدیران و استفاده از دانش روز سعی کرده‌ است کارهای موثری با بهترین کیفیت و مطمئن‌ترین پشتیبانی را به مشتریان خود عرضه نماید. تیم متخصص واحد فنی و خدمات پس از فروش شرکت آفا با آموزش‌های تخصصی در قالب مفاهیم تئوری در کنار مشتریان خود هستند تا بتوانند نکات اصلی، کلیدی و تخصصی را به صورت کامل و جزء به جزء آموزش دهند.

فعالیت‌های خدمات پس از فروش:

  • سرویس‌های دوره ای و پیش‌گیرانه (PM)
  • تعمیرات تخصصی وخدمات پس از فروش در کوتاه‌ترین زمان ممکن با تامین قطعات
  • ارتقاء دستگاه‌ها و به روزرسانی سیستم‌های قدیمی
  • ارائه خدمات کارشناسی برای خرید و فروش دستگاه‌ها به‌صورت دست دوم برای جلوگیری از  سوء استفاده افراد سود جو
  • ارائه خدمات کارشناسی و ارزیابی سلامت دستگاه‌ها با استفاده از مدرن‌ترین تجهیزات اندازه‌گیری  و کالیبراسیون روز دنیا
  • استفاده از قطعات دارای اصالت با تضمین کیفیت و گارانتی

 

با توجه به هزینه های بالای خرید قطعات ، جهت آسودگی خیال مشتریان عزیز ،جایگزینی تعمیر قطعات به جای تعویض قطعات را یکی از اهداف  اصلی خود در این بخش دانستیم.

پیام مدیر خدمات:

واحد خدمات با قراردادن رضایت  مشتریان در راس امور و تکیه بر توان علمی و دانش تخصصی کارشناسان فنی توانسته است بستری مناسب در جهت ارائه خدمات  در کوتاهترین زمان ممکن را فراهم آورد. امید است با تلاش‌های مستمر برای پیشگیری از نارضایتی‌ها، با ارائه خدمات استاندارد و محصولات  با کیفیت آرامش را به مشتریان‌مان هدیه نماییم.

 

 

روایت تصویری از خدمات پس از فروش آفا: