لیزر کیوسوییچ

دیگر هیچ بهانه‌ای برای زیباتر شدن وجود ندارد! با استفاده از تجهیزات مدرنی که امروزه تولید شده است می‌توان پوستی شفاف و عاری از هیچ‌گونه مشکلی داشت. دستگاه لیزر کیوسوئیچ یکی از تجهیزاتی است که باعث صاف‌تر شدن پوست صورت و بدن می‌شود. با لیزر کیوسوییچ به‌راحتی کلاژن‌سازی کنید، قارچ‌های ناخن را درمان کنید و به راحتی تاتوی روی پوست را حذف کنید.

لیزر کیوسوییچ

پس از گذشت چند سال از عمر، لکه‌های پوستی مختلفی روی بدن ایجاد می‌شوند که می‌توانند زیبایی هر فردی را به چالش بکشند. با بالارفتن سن، در رنگ‌دانه‌های پوست اختلافات جزئی به وجود آمده که با افزایش این اختلافات پوست تیره‌تر می‌شود و باعث ایجاد لک و ملاسما خواهد شد. برای رفع این مشکل بهتر است از دستگاه لیزر کیوسوئیچ استفاده کرد. این لیزر با تاباندن اشعه‌هایی با طول‌ موج 532 و 1064 نانومتر، لکه‌ها را پس از چند جلسه از بین می‌برد.

افزایش سن فقط یکی از دلایل عمده ایجاد لک محسوب می‌شود و عوامل دیگری مانند تغییرات هورمونی، استفاده از برخی داروها، عوامل ژنتیکی و برخورد مستقیم آفتاب به پوست نیز تأثیرگذار خواهند بود. کلیه لک‌ و ملاسماهایی که توسط این عوامل ایجاد می‌شوند، به کمک لیزر کیوسوییچ قابل درمان هستند.

لیزر کیوسوئیچ چیست؟ کاربرد لیزر کیوسوئیچ روی پوست

دستگاه کیوسوئیچ (Laser Q-switched) یک تکنیک کاربردی و مفید برای از‌بین‌بردن لک‌های پوستی صورت، دست، پا و سایر اعضای بدن است. لیزر کیوسوییچ در طی 1 الی 6 جلسه با حذف یا کم‌رنگ‌تر کردن اکثر لکه‌‌های روی بدن، زیبایی و روشنایی بیشتری به پوست می‌بخشد.

کیوسوئیچ چیست

دستگاه لیزر کیوسوییچ، لیزری با طول‌ موج 532 و 1064 نانومتر است؛ نقاط تیره روی پوست و تاتو، اشعه‌های تابانده شده توسط دستگاه را می‌کنند. کیوسوئیچ رنگ‌دانه‌ها را از درون منفجر کرده و آن‌ها را تبدیل به ذرات بسیار ریزتری می‌کند؛ این ذرات در اثر گذر زمان از بین خواهند رفت.

 کاربرد لیزر کیوسوئیچ برای زیبایی پوست؛ از حذف چروک تا درمان قارچ ناخن

روش درمانی لیزر کیوسویچ برای حذف کلیه لکه‌هایی که روی پوست به وجود می‌آید استفاده می‌شود. برای ازبین‌بردن تتو (خالکوبی) نیز می‌توان از این لیزر نوین استفاده کرد.

دستگاه لیزر کیوسوئیچ

لیزر کیوسوئیچ پوست را روشن‌تر می‌کند و به آن تازگی و جوانی می‌بخشد؛ موارد زیر چند مورد از کاربردهای اصلی دستگاه لیزر کیوسوئیچ هستند:

  • کاربرد لیزر کیوسوئیچ برای رفع تیرگی‌های پوست
  • کلاژن و جوان‌سازی پوست
  • بهبود لک و تیرگی‌های پوست
  • درمان قارچ ناخن
  • رفع چین‌وچروک‌های صورت
  • از بین بردن تتو و خالکوبی‌ها
  • از بین بردن خال‌های مادرزادی
  • برطرف کردن جای جوش
  • بهبود لکه‌های قهوه‌ای پوست
  • استفاده از لیزر کیوسوئیچ برای روشن شدن بیکینی

فراموش نکنید که برای کلیه مواردی که به آن‌ها اشاره کردیم، از کلاژن‌سازی گرفته تا حذف لکه‌های قهوه‌ای پوست و ازبین‌بردن خالکوبی، باید زیر نظر پزشکان زیبایی متخصص و حاذق انجام شوند؛ خرید لیزر کیوسوئیچ از مراکز معتبر نیز در روند و نتیجه کار بسیار اثرگذار است.

عوارض لیزر کیوسوئیچ بر بدن و پوست؛ قرمزی و التهاب موقت

استفاده از دستگاه کیوسوئیچ، عوارض خاصی برای پوست نخواهد داشت؛ البته ممکن است که کمی لکه‌های قرمز یا قهوه‌ای روی پوست ایجاد شوند. این لکه‌ها پس از گذشت چند روز از بین خواهند رفت؛ اگر پوست فرد حساس باشد، احتمال وجود زخم و عفونت نیز وجود دارد. در این شرایط بایستی با مراجعه به پزشک این مشکل را رفع کرد؛ بنابراین شایعاتی مانند سوختگی بعد از لیزر کیوسوئیچ حقیقت ندارند. توجه داشته باشید که کلیه نکات مراقبتی و عوارض لیزر کیوسوئیچ هنگام ویزیت و با بررسی پوست بیمار در کلینیک، عنوان می‌شوند.

مراقبت های بعد از لیزر کیوسوئیچ برای بهبود پوست؛ دوری از نور خورشید

دوری از نور مستقیم خورشید یکی از کارهای بسیار مهمی است که پس از درمان با دستگاه لیزر کیوسوئیچ باید انجام داد؛ همچنین جهت التیام لک‌های قرمز و قهوه‌ای ایجاد شده بایستی دوره نقاهت لیزر کیوسوئیچ با صبر و حوصله طی شود تا این لکه‌ها با پوسته‌پوسته شدن از بین بروند.

توجه داشته باشید که به‌هیچ‌وجه نباید تا 24 ساعت بعد از انجام لیزر، ناحیه موردنظر را بشویید. استفاده از پماد و کرم‌های تجویزی نیز بایستی به‌موقع و طبق تجویز پزشک انجام شود.

دوره نقاهت لیزر کیوسوئیچ حدوداً تا دو هفته به طول می‌انجامد و پس از گذشت این مدت، بیمار شاهد نتیجه‌های درمان خواهید بود.

چه کسانی نباید از لیزر Q-switched استفاده کنند؟ بیماران کلوئیدی و خانم‌های باردار

خانم‌های باردار و افرادی که سابقه بیماری «کلوئید» دارند (پس از ایجاد زخم، دچار گوشت اضافی می‌شوند) نباید از دستگاه لیزر کیوسوئیچ استفاده کنند. اگر بیمار سابقه تب‌خال داشته باشد نیز قبل از شروع درمان و طبق نظر پزشک باید داروهایی نظیر آسیکلوویر مصرف کند.

کاربرد لیزر کیوسوئیچ

هزینه لیزر کیوسوئیچ چقدر است؟ دلیل مراجعه و تشخیص پزشک

هزینه لیزر کیوسوئیچ بستگی به تعداد لکه‌ها و نیاز بیمار دارد؛ لکه‌های کوچک در یک جلسه از بین می‌روند ولی برای از بین بردن تتو و لکه‌های بیشتر، باید چند جلسه به دوره درمان اضافه شود. کلیه این موارد بر قیمت لیزر کیوسوئیچ تأثیر دارند؛ فراموش نکنید که هزینه درمان پس از معاینه پزشک تعیین می‌گردد.

آیا دستگاه کیوسوئیچ تأثیر خوبی روی پوست دارد؟

به‌صورت کلی طبق نظرسنجی‌هایی که در کلینیک‌های معتبر انجام شده است، نظرات در مورد لیزر کیوسوئیچ مثبت بوده و افراد زیادی از درمان توسط دستگاه لیزر کیوسوییچ نتیجه گرفتند. البته همه ‌چیز بستگی به کیفیت، مهارت پزشک و اصل بودن دستگاه دارد که باید حتماً از قبل درباره این موارد تحقیقات خوبی انجام داد. دستگاه لیزر کیو سوییچ می‌تواند درصد بالایی از تیرگی‌های پوست، لکه‌ها، ملاسما، چین‌وچروک، انواع رنگ های تتو، لکه‌های مادرزادی و آفتاب ‌سوختگی‌ها را از بین ببرد..

خرید بهترین دستگاه کیوسوئیچ از مجموعه آفا

استفاده از لیزر کیو سوئیچ عوارض چندانی ندارد و فقط باعث ایجاد لکه‌های قرمز و قهوه‌ای روی پوست می‌شود. کلیه این عوارض پس از چند روز از بین می‌روند؛ البته خانم‌های باردار و افرادی که سابقه گوشت اضافی (کلوئید) روی زخم‌های قدیمی دارند، به‌هیچ‌وجه نباید از دستگاه لیزر کیوسوئیچ برای ترمیم پوست خود استفاده کنند. در صورتی که ابهام یا سؤالات بیشتری درباره استفاده از دستگاه لیزر کیوسوئیچ دارید، با مشاوران وب‌سایت آفا از طریق شماره‌ 02188107070 تماس بگیرید و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.