میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژن به لایه‌های پوست نفوذ می‌کند و در سریع‌ترین زمان ممکن مشکلات نواحی مختلف پوست را برطرف می‌کند. دستگاه میکرودرم ابریژن جایگزین عمل‌های جراحی پر هزینه و دردناک برای رفع تیرگی پوست، جای ترک و لک‌ها شده است.

میکرودرم ابریژن

لک‌های پوستی، تیرگی، ملاسما و مشکلات دیگر پوستی در کوتاه‌ترین زمان ممکن توسط دستگاه میکرودرم آبریژن برطرف می‌شوند. Microdermabrasion به‌سادگی باعث تازه‌سازی و جوان‌سازی پوست شما می‌شود.

میکرودرم ابریژن چیست؟ دستگاهی برای جوان‌سازی پوست

میکرودرم ابریژن (Microdermabrasion) یک روش درمانی برای جوان‌سازی پوست است که با استفاده از لایه‌برداری‌های عمیق، پوست را جوان‌تر می‌کند. در صورتی‌که بتوانید به‌صورت مرتب برای درمان با این دستگاه به کلینیک‌های زیبایی مراجعه کنید، قطعاً پس از چند هفته پوستی شفاف، صاف و یکنواخت خواهید داشت.

دستگاه میکرودرم ‌ابریژن که توسط پزشک انجام می‌شود با روش‌های خانگی (کیت میکرودرم) تفاوت دارد و متخصص با استفاده از تجهیزات مخصوص، درمان را انجام می‌دهد. این دستگاه به لایه‌های پوست نفوذ می‌کند و به‌صورت عمیق‌تر، لایه‌های اضافی و قدیمی را حذف می‌کند.

اکثر مردم ترجیح می‌دهند تا بدون استفاده از روش‌های طولانی‌مدت، مانند ژل و ماسک صورت نسبت به جوان‌سازی پوست اقدام کنند. دستگاه میکرو ابریژن یکی از بهترین راه‌هایی است که این خواسته را برآورده می‌کند و در کوتاه‌ترین زمان بدون ایجاد هیچ‌گونه درد یا سوزشی، پوستی صاف و یکنواخت را برای افراد به ارمغان می‌آورد.

فواید میکرودرم ابریژن

نحوه انجام جوان‌سازی با دستگاه میکرودرم ابریژن

پزشک مربوطه به‌آرامی دستگاه میکرودرم ابریژن را روی پوست شما کشیده و لایه رویی آن را حذف می‌کند. این کار حدوداً به مدت 30 الی 40 دقیقه انجام می‌شود؛ پزشک متخصص برای آسیب ندیدن پوست، از کرم مربوط کننده روی ناحیه موردنظر استفاده می‌کند. در طی درمان توسط دستگاه ميكرودرم ممکن است احساس کشیده شدن سمباده روی پوست خود را داشته باشید؛ ولی میکرو ابریژن کاملاً بدون درد انجام است و فقط لایه‌های قدیمی پوست شما را حذف می‌کند.

ميكرودرم ابريژن چيست

فواید میکرودرم ابریژن؛ از درمان ملاسما تا حذف تاتو

دستگاه ميكرودرم ابريژن قادر است تا مشکلات سطحی پوست را حل کند و پوست شما را شفاف و عاری از هرگونه لکه و جوش کند. موارد زیر ازجمله فواید میکرودرم ابریژن هستند:

  • ازبین‌بردن لکه‌های تیره‌ای که بعد از بهبود آکنه ایجاد شدند
  • درمان ملاسما یا لکه‌های قهوه‌ای پوست
  • حذف لکه‌های پوستی که در اثر بالا رفتن سن ایجاد می‌شوند
  • درمان کدری پوست و شفاف کردن آن
  • یکنواخت کردن بافت و رنگ پوست
  • تنگ‌تر کردن منافذ پوستی که قابل‌مشاهده هستند
  • درمان لک‌های ناشی از حاملگی و آفتاب‌سوختگی
  • درمان خال‌کوبی با میکرودرم ابریژن
  • حذف جوش‌های سرسیاه

به دلیل اینکه درمان توسط میکرودرم ابریژن در سریع‌ترین زمان انجام می‌شود و هیچ درد یا سوزشی ندارد، طرفداران زیادی پیدا کرده است. بسیاری از متخصصین برای تأثیرگذاری بیشتر محصولات ضد پیری و سفیدکننده پوست روش میکرودرم را پیشنهاد می‌دهند. دستگاه ميكرودرم ابريژن ساندرم 3 یکی از موفق‌ترین لیزرهایی است که تکنولوژی Microdermabrasion بهره می‌برد. این دستگاه مدرن و فوق‌العاده، توسط متخصصین و پزشکان کشورمان تولید شده و قادر است ضایعات پوستی را در مدت کوتاهی از بین ببرد.

عوارض میکرودرم آبریژن چیست؟ تورم خفیف پوست

یکی از عوارض میکرودرم که در بسیاری از بیماران دیده می‌شود، تغییر رنگ پوست و متورم شدن آن است؛ حساسیت به نور مستقیم خورشید نیز از تأثیرات دیگر دستگاه میکرودرم ابریژن است؛ کلیه این مشکلات پس از گذشت 1 یا 2 روز رفع خواهند شد. افراد با پوست حساس که پس از بهبود جوش یا آسیب‌های پوستی لکه‌های سیاهی روی پوستشان باقی می‌ماند، نباید از دستگاه میکرودرم ابریژن استفاده کنند. پیشنهاد ما به شما این است که حتماً توسط یک پزشک متخصص و در یک کلینیک معتبر نسبت به جوان‌سازی پوست با دستگاه میکرودرم ابریژن اقدام کنید.

میکرودرم چیست

مراقبت پس از میکرودرم آبریژن؛ نوشیدن آب را فراموش نکنید

بهتر است پس از درمان با دستگاه میکرودرم ابریژن، با استفاده از محصولات مراقبتی پوست خود را هیدراته نگه دارید. استفاده از کرم یا پماد‌های رفع جوش نیز باید به مدت ۲ روز قطع شود.  به‌دلیل حساس شدن پوست بعد از میکرودرم، سعی کنید که به‌صورت مداوم از کرم‌های ضد آفتاب استفاده کنید.

قیمت میکرودرم ابریژن و تعداد جلسات درمانی آن

دستگاه میکرو ابریژن بسیاری از مشکلات سطحی پوست را حل می‌کند و کاربردهای متعددی دارد. شما ابتدا بایستی مشکلات پوستی خود را با پزشک متخصص در میان بگذارید؛ سپس با بررسی‌های متخصص، مدت جلسات و قیمت میکرودرم ابریژن نیز به شما اطلاع داده می‌شود.

شرکت آفا عرضه‌کننده معتبرترین انواع دستگاه جوان‌سازی پوست

بسیاری از افراد برای رفع مشکلات سطحی پوست ترجیح می‌دهند تا به‌جای لیزر، از روش‌های درمانی بدون درد و سوزش مانند Microdermabrasion استفاده کنند. با دستگاه ميكرودرم ابريژن مشکلات پوستی از قبیل لک، تیرگی، یکنواخت نبودن رنگ پوست، تتو و خال‌کوبی، جوش‌های سرسیاه و ملاسما قابل رفع هستند. مزیت استفاده از این دستگاه، عوارض نسبتاً کم آن است که پس از گذشت چند روز نیز برطرف خواهد شد. در صورت بروز هرگونه سؤال درباره دستگاه‌های میکرودرم ابریژن، با شماره‌ 02188107070 تماس بگیرید و از مشاوره کارشناسان آفا بهره‌مند شوید.