میکرودرم ابریژن

لک‌های پوستی، تیرگی، ملاسما و مشکلات دیگر پوستی در کوتاه‌ترین زمان ممکن توسط فناوری میکرودرم آبریژن برطرف می‌شوند. Microdermabrasion به‌سادگی باعث تازه‌سازی و جوان‌سازی پوست شما می‌شود.

فناوری میکرودرم ابریژن

اگر مشکلاتی از قبیل لک‌های قهوه‌ای صورت و ملاسما دارید، تاتو و خالکوبی‌تان را باید ریموو کنید، جوش‌های سرسیاه اذیتتان می‌کنند و قصد از بین بردن کدری پوست صورت و سایر نقاط بدن خود را دارید، استفاده از دستگاه میکرودرم ابریژن انتخاب مناسبی برای شما است.

میکرودرم ابریژن چیست؟ فناوری با هدف جوان‌سازی پوست

میکرودرم ابریژن (Microdermabrasion) یک روش درمانی برای جوان‌سازی پوست است که با استفاده از لایه‌برداری‌های عمیق، پوست را جوان‌تر می‌کند. در صورت داشتن دوره درمانی منظم، قطعاً پس از چند هفته پوستی شفاف، صاف و یکنواخت خواهید داشت.

فناوری میکرودرم ‌ابریژن که توسط پزشک انجام می‌شود با روش‌های میکرودرم ابریژن خانگی (کیت میکرودرم) تفاوت دارد؛ پزشک متخصص با استفاده از تجهیزات مخصوص، درمان را انجام می‌دهد. این فناوری به لایه‌های پوست نفوذ می‌کند و به‌صورت عمیق‌تر، لایه‌های اضافی و قدیمی را حذف می‌کند.

اکثر مردم ترجیح می‌دهند تا بدون استفاده از روش‌های طولانی‌مدت مانند ژل و ماسک صورت، نسبت به جوان‌سازی پوست اقدام کنند. فناوری میکرو ابریژن یکی از بهترین راه‌هایی است که این خواسته را برآورده می‌کند. در کوتاه‌ترین زمان بدون ایجاد هیچ‌گونه درد یا سوزشی، پوستی صاف و یکنواخت را برای شما به ارمغان می‌آورد.

فواید میکرودرم ابریژن

نحوه انجام جوان‌سازی با فناوری میکرودرم ابریژن

پزشک مربوطه به‌آرامی فناوری میکرودرم ابریژن را روی پوست شما کشیده و لایه رویی آن را حذف می‌کند. این کار حدوداً به مدت 30 الی 40 دقیقه انجام می‌شود؛ پزشک متخصص برای آسیب ندیدن پوست، از کرم مربوط کننده روی ناحیه موردنظر استفاده می‌کند. در طی درمان توسط فناوری ميكرودرم ممکن است احساس کشیده شدن سمباده روی پوست خود را داشته باشید؛ ولی میکرو ابریژن کاملاً بدون درد است و فقط لایه‌های قدیمی پوست شما را حذف می‌کند.

ميكرودرم ابريژن چيست

فواید میکرودرم ابریژن چیست؟ از درمان ملاسما تا حذف تاتو

فناوری ميكرودرم ابريژن قادر است تا مشکلات سطحی پوست را حل کرده و پوست شما را شفاف و عاری از هرگونه لکه و جوش کند. موارد زیر ازجمله فواید Microdermabrasion هستند:

  • ازبین‌بردن لکه‌های تیره‌ای که بعد از بهبود آکنه ایجاد شدند
  • درمان ملاسما یا لکه‌های قهوه‌ای پوست
  • حذف لکه‌های پوستی
  • شفاف‌سازی پوست
  • یکنواخت کردن بافت و رنگ پوست
  • تنگ‌تر کردن منافذ پوستی که قابل‌مشاهده هستند
  • درمان لک‌های ناشی از حاملگی و آفتاب‌سوختگی
  • از بین بردن خالکوبی
  • حذف جوش‌های سرسیاه

به دلیل درمان سریع و بدون درد و سوزش توسط میکرودرم ابریژن، این فناوری طرفداران بسیاری پیدا کرده است. متخصصین زیبایی برای تأثیرگذاری بیشتر محصولات ضد پیری و سفیدکننده پوست، روش میکرودرم را پیشنهاد می‌دهند. دستگاه ميكرودرم ابريژن ساندرم 3 یکی از موفق‌ترین لیزرهایی است که از تکنولوژی Microdermabrasion بهره می‌برد. این فناوری مدرن و فوق‌العاده تولیدی متخصصین و پزشکان کشورمان، قادر است ضایعات پوستی را در مدت کوتاهی از بین ببرد.

مراقبت پس از میکرودرم آبریژن؛ نوشیدن آب را فراموش نکنید

بهتر است پس از درمان با فناوری میکرودرم ابریژن با استفاده از محصولات مراقبتی، پوست خود را هیدراته نگه دارید. مصرف کرم یا پماد‌های رفع جوش نیز باید به مدت ۲ روز قطع شود. به‌دلیل حساس شدن پوست بعد از میکرودرم، سعی کنید که به‌صورت مداوم از کرم‌های ضد آفتاب استفاده کنید.

میکرودرم چیست

عوارض میکرودرم آبریژن چیست؟ تورم خفیف پوست

یکی از عوارض رایج میکرودرم، تغییر رنگ پوست و متورم شدن آن است؛ حساسیت به نور مستقیم خورشید نیز از تأثیرات دیگر فناوری میکرودرم ابریژن محسوب می‌شود. کلیه این مشکلات پس از گذشت 1 یا 2 روز رفع خواهند شد. در صورت داشتن پوستی حساس که پس از بهبود جوش یا آسیب‌های پوستی نیز لکه‌های سیاهی روی آن باقی می‌ماند، نباید از فناوری میکرودرم ابریژن استفاده کنید. پیشنهاد ما این است که حتماً توسط یک پزشک متخصص و در یک کلینیک معتبر نسبت به جوان‌سازی پوست با دستگاه میکرودرم ابریژن اقدام کنید.

قیمت میکرودرم ابریژن و تعداد جلسات درمانی آن

فناوری میکرودرم ابریژن بسیاری از مشکلات سطحی پوست را حل می‌کند؛ رفع جوش‌های سر سیاه، حذف تتو، شفاف‌سازی پوست، بستن منافذ پوستی و درمان ملاسما، بخشی از کاربرد فناوری میکرودرم ابریژن محسوب می‌شوند. شما ابتدا بایستی مشکلات پوستی خود را با پزشک متخصص در میان بگذارید؛ سپس با بررسی‌های متخصص، مدت جلسات و قیمت میکرودرم ابریژن نیز به شما اطلاع داده می‌شود.

آفا؛ عرضه‌کننده انواع دستگاه‌های جوان‌سازی پوست

بسیاری از افراد برای رفع مشکلات سطحی پوست ترجیح می‌دهند تا به‌جای لیزر، از روش‌های درمانی بدون درد و سوزش مانند Microdermabrasion استفاده کنند. با فناوری ميكرودرم ابريژن مشکلات پوستی از قبیل لک، تیرگی، یکنواخت نبودن رنگ پوست، تتو و خالکوبی، جوش‌های سرسیاه و ملاسما قابل رفع هستند. مزیت استفاده از این دستگاه، عوارض نسبتاً کم آن است که پس از گذشت چند روز نیز برطرف خواهد شد. در صورت بروز هرگونه سؤال درباره دستگاه‌های فناوری میکرودرم ابریژن، با شماره‌ 02188107070 تماس بگیرید و از مشاوره‌های کارشناسان آفا بهره‌مند شوید.

سوالات متداول

به مهم‌ترین سوالات درباره این تکنولوژی پاسخ داده‌ایم!

01عوارض استفاده از فناوری میکرودرم ابریژن چیست؟

قرمزی پوست، تورم خفیف و حساسیت پوست به نور خورشید از جمله عوارض میکرودرم ابریژن هستند که پس از گذشت ۳ روز به‌طورکامل از بین می‌روند.

02فواید میکرودرم ابریژن کدام است؟

حذف ملاسما و لکه‌های قهوه‌ای پوست، شفاف‌سازی و روشن‌سازی، حذف تاتو، یکنواخت کردن رنگ پوست و حذف جوش‌های سرسیاه از فواید میکرودرم ابریژن هستند.

03قیمت میکرودرم ابریژن و تعداد جلسات به چه عواملی بستگی دارد؟

سن و جنسیت بیمار، تایپ پوستی و مشکلی که زیباجو برای آن مراجعه کرده روی قیمت میکرودرم ابریژن اثرگذار است. فراموش نکنید که پزشک معالج با معاینه مستقیم شما، تعداد جلسات درمان را تعیین می‌کند.