عضله سازی با بهترین دستگاه پزشکی

دسته بندی : لاغری موضعی

آیا تا به حال به دنبال راهی برای تقویت عضلات خود بوده‌اید بدون آنکه ساعت‌ها زمان خود را در باشگاه سپری کنید؟ با معرفی دستگاه‌های عضله‌ سازی مبتنی بر فناوری الکترومغناطیسی با شدت بالا (HI-EMT) این امر ممکن شده است. این نوع از دستگاه‌ها به‌طور مستقیم رو بافت عضله تاثیر گذاشته و باعث از بین بردن چربی‌های اطراف و افزایش حجم آن می‌شود. با استفاده از دستگاه لاغری و عضله‌ساز بدون نیاز به ریکاوری و عمل جراحی می‌توان به اندام مطلوب و ایده‌آل رسید.

عضله سازی با بهترین و موثرترین دستگاه پزشکی

عضله‌سازی با CMSLIM، بهترین دستگاه پزشکی

دستگاه CMSLIM با استفاده از فناوری امواج الکترومغناطیسی با شدت بالا (HI-EMT) برای تحریک رشد عضلانی و کاهش چربی به‌صورت غیرتهاجمی عمل می‌کند و به‌عنوان دستگاه عضله ساز شناخته می‌شود. این فناوری با ایجاد یک میدان الکترومغناطیسی متمرکز با شدت بالا که از پوست و چربی نفوذ کرده، مستقیماً الیاف عضلانی را تحریک می‌کند.

تحریک بافت عضلات باعث انقباضات عضلانی عمیق و قدرتمندی می‌شود که نمی‌توان آن‌ها را از طریق اعمال عضلانی ارادی به دست آورد. در نتیجه، بافت عضلانی مجبور به سازگاری می‌شود که منجر به افزایش رشد و تراکم عضلانی خواهد شد. علاوه‌بر این، این انقباضات جریان خون را بهبود بخشیده و متابولیسم را تحریک می‌کنند که به تجزیه چربی در ناحیه موردنظر کمک خواهند کرد.

توجه داشته باشید امکان مادلینگ صورت با استفاده از این دستگاه وجود ندارد و باید از دستگاه‌های مخصوص لاغری صورت مانند VIRTUE RF یا اگنس استفاده کنید.

عضله‌سازی با CMSLIM؛بهترین دستگاه پزشکی و بدون نیاز به عمل جراحی

نحوه عملکرد بهترین دستگاه‌ عضله‌سازی

بهترین دستگاه‌های عضله‌ سازی موثر، با استفاده از فناوری الکترومغناطیسی با شدت بالا (HI-EMT) کار می‌کنند که امکان ایجاد انقباض عضلانی شدیدی را فراهم می‌آورد؛ انقباضی که از طریق ورزش به‌تنهایی قابل‌دستیابی نیستند. انقباض ناشی از فناوری الکترومغناطیسی علاوه‌بر تقویت و افزایش حجم عضلانی، با تحریک متابولیسم و افزایش سوخت و ساز به کاهش چربی بدن نیز کمک می‌کند.

همچنین تکنولوژی HI-EMT بدون نیاز به تماس فیزیکی مستقیم با پوست یا استفاده از سوزن‌ها، عضلات را از طریق میدان‌های الکترومغناطیسی متمرکز ارائه می‌دهد، که این امر به کاهش زمان ریکاوری و جلوگیری از هر‌گونه آسیب یا ناراحتی احتمالی کمک می‌کند. به‌طور‌کلی، استفاده از دستگاه‌ عضله‌سازی با فناوری الکترومغناطیسی با شدت بالا به‌عنوان یکی از روش های غیرتهاجمی لاغری و عضله‌ سازی، امن و موثر برای شکل‌دهی بدن، تقویت عضلات و کاهش چربی بدون نیاز به زمان بهبودی است.

مزایا و فواید دستگاه‌های لاغری و عضله‌سازی

دستگاه‌های عضله‌سازی شامل فرآیند غیرتهاجمی برای افزایش توده عضلانی و کاهش چربی بدون نیاز به دوره‌های ریکاوری طولانی یا خطرات مرتبط با جراحی می‌شوند. دستگاه لاغری معمولا باعث رشد 30% توده عضلانی و کاهش 25 % چربی در شش جلسه 30 دقیقه‌ای می‌شود. این دستگاه‌ها به کاربران امکان می‌دهند تا به نتایج مشابه آنچه از طریق ورزش‌های سنگین و برنامه‌های رژیم غذایی سخت به دست می‌آید، دست پیدا کنند با این تفاوت که فرآیندی بسیار ساده‌تر و بدون نیاز به صرف زمان بسیار است.

علاوه‌بر افزایش قدرت و حجم عضلانی، این دستگاه‌ها با بهبود ظاهر فیزیکی و بادی کانتورینگ به افزایش اعتمادبه‌نفس کمک کرده و برای افرادی که مایل به دستیابی به اهداف تناسب اندام خود به شیوه‌ای کارآمد هستند، ایده‌آل است. همچنین، بهبود سوخت‌و‌ساز و کاهش خطر بیماری‌های مزمن سایر مزایای کلیدی این روش‌های نوین عضله‌ سازی شناخته می‌شوند​​.

دستگاه‌ عضله‌سازی؛ فرآیند غیرتهاجمی برای افزایش توده عضلانی و کاهش چربی

توصیه‌های پیش از استفاده از دستگاه‌های عضله‌سازی

قبل از شروع استفاده از دستگاه‌های عضله‌سازی، توصیه‌هایی وجود دارد که به افراد کمک می‌کند تا از ایمنی و اثربخشی بالاتری برخوردار باشند. اول از همه، مشاوره با یک پزشک یا متخصص تناسب اندام ضروری است تا از مناسب بودن دستگاه عضله ساز برای شرایط سلامتی اطمینان حاصل شود.

همچنین، درک صحیح از نحوه استفاده از دستگاه و تنظیمات مختلف آن برای دستیابی به بهترین نتایج، حائز اهمیت است. ازسوی‌دیگر، بررسی سابقه پزشکی و اطمینان از نداشتن موارد منع استفاده از دستگاه عضله‌سازی مانند بیماری‌های قلبی عروقی ضروری است.

موارد منع استفاده از دستگاه‌های عضله‌سازی

قبل از استفاده از دستگاه عضله‌سازی برای حذف چربی‌ها و تقویت عضلات نواحی مختلف بدن باید توجه داشت که فرد در گروه‌های زیر نباشد:‌

  • زنان باردار
  • ابتلا به اختلال انعقادی یا تمایل به خونریزی
  • بیماران مبتلا به فشار خون بالا
  • بیماران دچار سوختگی
  • بیمار مشکوک به ناقل بیماری عفونی جدی
  • التهاب حاد مفاصل و استخوان
  • بیماران با سابقه عوارض بیماری‌های تشنجی مانند صرع و ضایعات سرطانی

همچنین توجه داشته باشید که استفاده از این دستگاه‌ها روی قفسه سینه و قسمت بالایی پشت یا عبور از روی قلب مجاز نیست. ازاین‌رو مراکز زیبایی و لاغری برای استفاده از دستگاه‌ لاغری و عضله‌ سازی حتما باید از نبود مراجعه‌کننده در گروه‌های بالا اطمینان حاصل کنند.

بررسی سابقه پزشکی و اطمینان از نداشتن موارد منع استفاده از دستگاه عضله‌سازی

بررسی عوارض استفاده از دستگاه عضله‌ساز

استفاده از دستگاه لاغری موضعی و عضله برای کاهش وزن شبیه به انجام یک تمرین بسیار شدید است و عوارض جانبی قابل توجهی به جز احساس خستگی نخواهد داشت. یک جلسه ۳۰ دقیقه‌ای با این دستگاه تاثیری معادل با انجام بیش از ۲۰,۰۰۰ حرکت اسکات دارد. علاوه‌بر این، به دلیل بهره‌گیری از فناوری HI-EMT، درد عضلانی که معمولاً پس از تمرینات سنگین رخ می‌دهد، در عضله‌ سازی با دستگاه رخ نخواهد داد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد بهترین دستگاه عضله‌ساز غیرتهاجمی و کم تهاجمی با کارشناسان ما از طریق راه‌های ارتباطی موجود در سایت در تماس باشید. همچنین برای استعلام قیمت دستگاه لاغری از جمله قیمت دستگاه لیپوساکشن، سی ام اسلیم و سایر دستگاه‌های لاغری کارشناسان آفا پاسخگو شما خواهند بود.