از همان ابتدا به منظور جلوگيری از خروج بيش از حد ارز از کشور و همینطور استفاده از توان داخلی ، اقدام به طراحی و توليد برخی از دستگاه‌ها نمودیم که به علت کيفيت  بالا و کاربرد بسيار مناسب، موفق به کسب بیشترین سهم بازار در ایران و برخی از کشورهای همسایه شدیم.

باعث افتخار است که اعلام کنیم

به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه های فعال در حوزه پوست ، مو و زیبایی ، با دارا بودن صدها نیروی  متخصص فعال در دپارتمان های مختلف مانند اداری ، فروش ،خدمات پس از فروش ، آموزش ، صدای مشتری ، مارکتینگ ، مالی  ، بازرگانی و نمایندگی های متعدد در سراسر ایران و همچنین تاسیس شرکت آفتاب فروزان ایرانیان (آفا مد)  جهت ارائه بهترین مواد مصرفی ، پاسخگویی و نوآوری را سرلوحه کار خود قراردادیم  که کسب جوایز متعددی از جمله دریافت  رتبه اول خدمات پس از فروش در بین شرکت های فعال در این زمینه در اداره کل تجهیزات پزشکی در سال های گذشته گواه این مطلب میباشد.

ماموریت ما

ارائه بهترین محصولات ، دستگاه های پزشکی تولید و وارداتی با رویکرد نوآورانه ، خلاقانه همراه با اطمینان از نتایج درمانی و ارائه خدمات درخواستی مشتریان محترم در کمترین زمان ممکن به پزشکان و فعالان حوزه سلامت میباشد.

 

 

امید است

در آینده مجموعه آفا بتواند با شتاب بخشیدن به تولید و اتکا به توان داخلی با رویکردی پیشرو در فناوری سهم بزرگی از بازار حوزه سلامت در خاورمیانه و اروپا را کسب نماید.

 

روایت تصویری آفا از گذشته تا به امروز

 

از شما همراهان همیشگی آفا متشکریم و به شما عزیزان قول می دهیم که همیشه پاسخگوی درخواست های شما خواهیم ماند.