مادلینگ صورت؛ بررسی بهترین روش ها + نکات مراقبت

دسته بندی : زیبایی

افرادی که تناسب میان اجزای صورت آن‌ها رعایت شده است، چهره زیبا و جذاب‌تری دارند. منظور از رعایت تناسب این است که تعادل و هماهنگی در اندازه و نسبت بین اجزای مختلف صورت مانند چشم‌ها، بینی، چانه، گونه‌ها، لب‌ها و ابرو‌ها حفظ شود. برای ایجاد این تعادل و هماهنگی می‌توان از روشی موسوم به مادلینگ صورت استفاده کرد. فرم‌دهی به اجزای صورت و ایجاد هماهنگی مورد‌نظر با استفاده از دستگاه‌های پزشکی و انواع روش‌های تهاجمی و غیرتهاجمی انجام می‌شود. در این مقاله با بهترین روش‌های مادلینگ صورت آشنا می‌شویم. همچنین برای آگاهی از مراقبت‌های بعد از هر روش به‌منظور دریافت نتیجه مطلوب و ماندگار مطالعه این مقاله را از دست ندهید.

آشنایی با بهترین روش‌های مادلینگ صورت

منظور از مادلینگ صورت؛ ایجاد تناسب طلایی میان اجزای صورت

مادلینگ صورت یک راه‌حل پزشکی برای ایجاد هماهنگی و تعادل میان اجزای مختلف صورت برای دستیابی به استانداردهای زیبایی است. مادلینگ برای صورت را با انواع روش‌های جراحی و غیر‌جراحی و با استفاده از دستگاه‌های مختلفی می‌توان انجام داد. در این روش ابتدا پزشک متخصص، ویژگی‌های مختلف نظیر ابعاد، نسبت‌ها، لبه‌ها و منحنی‌های مختلف صورت را موردبررسی و تحلیل قرار می‌دهد.

سپس بهترین روش برای دستیابی به نتیجه مطلوب و طبیعی انتخاب می‌شود. یکی از بهترین راهکارها برای مادلینگ و فرم‌دهی به بخش‌های مختلف صورت مانند چانه، چشم‌ها و گونه‌‌ها، استفاده از دستگاه‌های لیفتینگ صورت است.

دستیابی به نسبت طلایی صورت با مادلینگ صورت

بهترین روش‌ها برای مادلینگ صورت؛ آشنایی با بهترین دستگاه‌ها و روش‌های پزشکی

با پیشرفت علم پزشکی و رشد تکنولوژی در زمینه ساخت دستگاه‌های زیبایی، روش‌های مختلفی مانند لاغری صورت با دستگاه و دستگاه‌های لیفتینگ برای مادلینگ صورت و ایجاد تناسب میان بخش‌های مختلف صورت به کمک پزشکان آمده‌اند. مزیت این روش‌ها این است که برای افراد عارضه‌ای ندارند و نتایج ماندگار و مطلوبی خواهند داشت. به همین دلیل ما به علاقه‌مندان مادلینگ صورت روش‌های پزشکی و استفاده از دستگاه‌های زیبایی را پیشنهاد می‌کنیم. برای دستیابی به فرم و نتیجه دلخواهتان بهتر است با پزشک متخصص برای انتخاب بهترین روش مشورت کنید. در ادامه با انواع دستگاه‌ها و روش‌هایی که برای مادلینگ صورت به کار برده می‌شوند آشنا خواهیم شد.

مادلینگ صورت با دستگاه VIRTUE RF؛ زاویه‌سازی به کمک امواج رادیو‌فرکانسی

استفاده از دستگاه‌های جوان‌سازی و زیبایی یکی از بهترین و کاربردی‌ترین روش‌ها برای مادلینگ صورت است که نقش بسزایی در فرم‌دهی به اجزای مختلف صورت و در نهایت زیبایی کلی چهره دارد. یکی از دستگاه‌‌های جوانسازی که برای مادلینگ صورت و سفت کردن پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد، دستگاه VIRTUE RF است. این دستگاه با به‌کارگیری فناوری IPRS‌ و استفاده از سیستم Pulse Duration این قابلیت را دارد که از ۱۰۰ تا ۷۰۰۰ میلی‌ثانیه جریان رادیو‌فرکانسی را زیر سطح پوست کنترل کند. این قابلیت منجر‌به سفت شدن پوست می‌شود و از آن می‌توان برای مادلینگ و فرم‌دهی به صورت استفاده کرد.

مادلینگ صورت با دستگاه VIRTUE RF

همچنین اگر قصد فرم‌دهی به بخش‌های مختلف بدن مانند باسن، شکم و ران‌ها را در کنار مادلینگ صورت دارید، با استفاده از دستگاه‌های فرم‌دهی بدن مانند دستگاه CMSLIM می‌توانید به فیزیک بدنی موردنظر خود برسید.

دستگاه ویرچو آر اف برای مادلینگ کدام قسمت‌های صورت استفاده می‌شود؟

دستگاه VIRTUE RF سه هندپیس مجزا با عملکردهای جداگانه دارد. از هندپیس تک سوزنه بسیار دقیق Exact RF برای کوچک کردن غبغب، کانتورینگ قسمت پایین صورت، کات گونه و از بین بردن پف زیر چشم، استفاده می‌شود. هندپیس Deep RF با ۳۶ سوزن و صفحه خنک کننده برای لیفتینگ و کانتورینگ قسمت پایین صورت و گونه‌ها کاربرد دارد.

مزایای استفاده از این دستگاه دوره نقاهت کوتاه، درمان بدون درد، اثربخشی مناسب و درمان مطمئن است. در کنار مادلینگ صورت با استفاده از دستگاه‌های لاغری موضعی به بهبود ظاهری اندامتان کمک کنید.

دستگاه اگنس؛ روش غیرتهاجمی برای مادلینگ صورت

یکی از روش‌های جدید و غیرتهاجمی برای فرم‌دهی صورت و لاغری موضعی، استفاده از دستگاه اگنس است. با استفاده از این دستگاه می‌توان به روش غیر‌تهاجمی نسبت کاهش حجم غبغب و اصلاح زاویه فک (Jaw line) اقدام کرد. این دستگاه جایگزینی مناسب برای جراحی های پر‌خطر از جمله جراحی لیفت صورت است.

در‌صورت نیاز به فرم‌دهی به بخش‌های مختلف بدن و بادی کانتورینگ نیز می‌توانید از  دستگاه رافوس استفاده کنید. این دستگاه از سنسور حرارتی مادون قرمز (IR) برای لاغری و فرم‌دهی به بخش‌های مورد‌نظر استفاده می‌کند.

جوانسازی و مادلینگ صورت با دستگاه اگنس

نحوه عملکرد دستگاه اگنس برای مادلینگ صورت

دستگاه اگنس با بهره‌گیری از تکنولوژی رادیو‌فرکانسی (Radiofrequency) و میکرونیدلینگ (Microneedling) به کاهش حجم غبغب و اصلاح زاویه فک کمک می‌کند. اگنس با استفاده از امواج رادیوفرکانسی و سوزن‌های میکروسکوپی در داخل پوست باعث افزایش تولید کلاژن و تضعیف چربی‌های زیر پوستی و در نهایت مادلینگ‌ و لیفتینگ صورت می‌شود. دستگاه اگنس در دسته دستگاه‌های جوانسازی صورت قرار می‌گیرد و متقاضیان برای بادی کانتورینگ باید از دستگاه‌‌هایی مانند CMSLIM، رافوس و ترو‌اسکالپ استفاده کنند.

دستگاه‌های جوانسازی شرکت آفا؛ بهترین و ماندگارترین انتخاب برای مادلینگ صورت

در این مقاله با بهترین روش‌های پزشکی برای مادلینگ صورت و مراقبت‌های پس از درمان با هریک از این روش‌ها آشنا شدیم. مهم‌ترین مزایای استفاده از دستگاه‌های جوانسازی صورت مانند VIRTUE RF و اگنس این است که این دستگاه‌‌ها در دسته روش‌های غیرتهاجمی قرار می‌گیرند. این روش‌ها بدون عارضه و دوران نقاهت طولانی، نتایج مطلوب و ماندگاری را برای مراجعه‌کنندگان به همراه می‌آورند. برای کانتورینگ بدن به روش غیرتهاجمی نیز استفاده از دستگاه‌هایی مانند دستگاه ترو اسکالپ و CMSLIM توصیه می‌شود. برای اطلاع از نحوه خرید دریافت مشخصات هر دستگاه می‌توانید از طریق شماره ۰۲۱۸۸۱۰۷۰۷۰ با کارشناسان آفا در تماس باشید.