رفع خال و زگیل

دسته بندی : زیبایی

برداشتن خال و زگیل بدون هیچ مشکل و عوارض جانبی، دیگر یک آرزوهای دست نیافتنی نیست! با استفاده از روش‌های مدرنی که امروزه برای درمان و از بین بردن خال گوشتی استفاده می‌شود، افراد بسیاری این ضایعات پوستی را حذف می‌کنند. اگر بدانیم چگونه خال را از بین ببریم، پوستی صاف و عاری از هرگونه زائده را به خود هدیه می‌دهیم.

رفع خال و زگیل

چگونه می‌توان در مدت کوتاهی برای از بین بردن خال گوشتی و زگیل اقدام کرد؟ این چالش یکی از دغدغه‌های بزرگ مردم در سراسر جهان است. درگذشته وجود خال می‌توانست بخشی از زیبایی یک فرد باشد، ولی امروزه به‌دلیل تغییر سلیقه مردم، این قضیه نیز فرق کرده است.

داشتن پوستی کاملاً صاف و زیبا، یکی از خواسته‌های اکثر مردم است؛ ولی وجود خال، زگیل و سایر ضایعات پوستی، این خواسته را به یک آرزو برای افراد مختلف تبدیل کرده است.

سریع‌ترین روش از بین بردن خال های سطحی صورت بدون عوارض

راه‌های گوناگونی برای از بین بردن خال گوشتی و زگیل وجود دارد؛ روش‌های خانگی، جراحی، سوزاندن و لیزر از جمله ای موارد هستند. متأسفانه بعضی از این راه‌های درمان خال گوشتی و از بین بردن خال های سطحی صورت به‌دلیل تهاجمی بودن‌شان عوارض متعددی دارند.

به‌عنوان‌ مثال در روش سوزاندن خال و زگیل با الکتروکوترهای قدیمی، نقطه موردنظر را با یک وسیله یک تولید‌کننده گرمای داغ از بین می‌برند. درمان خال گوشتی و زگیل با سوزاندن باعث باقی‌ماندن جای خال می‌شود؛ همچنین ظاهر زشتی را روی پوست ایجاد می‌کند. از بین بردن خال صورت با جراحی نیز فقط باید در موارد گوشتی و سرطانی بودن خال‌ها انجام شود. این نوع از خال و زگیل‌ها لازم است از طریق تیغ جراحی از ریشه حذف شوند.

پماد برداشتن خال گوشتی

درمان خانگی زگیل گوشتی و خال‌ها اندکی زمان‌بر است و در برخی موارد زخم‌های شدیدی را روی لک یا خال ایجاد می‌کند. امروزه به لطف دستگاه‌های مدرن، از بین بردن خال های سطحی صورت در مدت کوتاه بسیار پرطرفدار است.

تنها راه مطمئن برای درمان زگیل و خال، استفاده از دستگاه‌های لیزری و آر اف‌ است! زیرا درمان خال صورت و بدن را در یک روز انجام می‌دهند. در ادامه به توضیح این راه درمانی، سریع ترین روش از بین بردن خال می‌پردازیم.

از بین بردن خال صورت در یک روز؛ روش ساده از بین بردن خال گوشتی

به‌جرات می‌توان گفت که از بین بردن خال گوشتی و زگیل با استفاده از لیزر، یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای درمان این مشکل است. این روش بهترین راه درمان خال صورت و بدن بوده و مورد تأیید بسیاری از کلینیک‌های معتبر زیبایی در آمریکا و اروپا است. دستگاه co2 فرکشنال مور اکسل و فایر اکسل از جمله دستگاه‌هایی است که در مدت کوتاهی، زگیل و خال گوشتی را از بین می‌برد.

از بین بردن زگیل گوشتی و خال با لیزر هیچ‌گونه سوزش یا درد پارگی پوست را ایجاد نمی کند؛ همچنین طول درمان در 1 الی 2 جلسه پایان می‌پذیرد و هیچ عفونتی نیز روی پوست ایجاد نخواهد شد. فراموش نکنید که دستگاه‌های لیزر فقط قادر به حذف ضایعات سطحی هستند و برای از بین بردن خال گوشتی بایستی جراحی‌های پزشکی انجام شود. از بین بردن انواع خال و زگیل با لیزر، توسطِ بی‌حسی موضعی انجام خواهد شد. پس از بی حس کردن قسمت موردنظر، پرتوهای نوری لیزر به رنگدانه‌های خال یا زگیل تابیده می‌شود؛ سپس با فرآیندهای طبیعی بدن، دفع می‌شوند.

از بین بردن خال در یک روز

از بین بردن زگیل گوشتی و مراقبت‌های پس از آن

برای دست‌یافتن به بهترین تأثیر درمان از بین بردن خال صورت بایستی پس از انجام لیزر، یک لایه پماد را با باند روی خال یا زگیل قرار دهید. فراموش نکنید که هر روز 1 الی 2 بار، محل درمان خال گوشتی را با آب یا پراکسید هیدروژن شستشو دهید تا خال یا زگیل کاملاً از بین برود.

هزینه از بین بردن خال صورت در یک روز توسط لیزر چه قدر است؟

به‌صورت‌کلی نمی‎توان قیمت ثابتی را برای از بین بردن خال در یک روز توسط لیزر در نظر داشت؛ زیرا با توجه به تعداد خال‌های موجود روی بدن و تشخیص پزشک، قیمت نهایی اعلام می‌شود. در صورتی که زگیل یا خالی در نقاط حساس قرار بگیرد، قیمت حذف آن با توجه به مهارتِ بالای پزشک برای رفع خال صورت افزایش پیدا خواهد کرد.

سریع ترین روش از بین بردن خال و زگیل گوشتی با استفاده از دستگاه‌های آفا

لیزرهای از بین برنده خال و زگیل با حذف رنگدانه‌های پوست، این ضایعات را به صورت سطحی از بین می‌برند. چنانچه خال‌های روی بدن بیمار از نوع ریشه‌دار باشند، قطعاً برای از بین بردن آن‌ها بایستی جراحی‌های پزشکی انجام شود. رفع خال صورت و زگیل توسط لیزر یک روش عالی و بدون درد یا عفونت است و طرفداران بسیاری در سراسر دنیا دارد. با اولویت قرار دادن تکنیک درمانی لیزر، خال و زگیل‌ها با سرعت بیشتری حذف خواهند شد. شما کاربران عزیز درصورت بروز هرگونه سوال یا ابهامی درباره این تجهیزات و کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با دستگاه‌های لیزر با شماره 02188107070 تماس بگیرید و از مشاوره کارشناسان متخصص آفتاب فروزان آریا بهره‌مند شوید.

سوالات متداول

به سوالات متداول شما پاسخ داده‌ایم

01بهترین دستگاه برای از بین بردن خال صورت در یک روز کدام است؟

دستگاه‌های لیزری و آر اف‌ با بهره‌مندی از مدرن‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیای زیبایی، بهترین و مناسب‌ترین روش برای از بین بردن زگیل گوشتی و خال‌ها هستند.

02سریع ترین روش از بین بردن خال کدام است؟

بهترین و سریع‌ترین روش برای از بین بردن زگیل گوشتی استفاده از دستگاه co2 فرکشنال مور اکسل و فایر اکسل است. این لیزر در مدت کوتاهی بدون هیچ‌گونه درد و عوارض، برای درمان خال صورت و بدن استفاده می‌شود.

03از بین بردن خال های سطحی صورت درد دارد؟

خیر! خوشبختانه درمان خال صورت و بدن با لیزر هیچ‌گونه سوزش و پارگی پوست را ایجاد نمی‌کند و کاملا بدون درد است.