سریع ترین روش از بین بردن خال صورت

دسته بندی : زیبایی

برداشتن خال و زگیل بدون هیچ مشکل و عوارض جانبی، دیگر یک آرزو دست نیافتنی نیست! با استفاده از روش‌های مدرنی که امروزه برای درمان و از بین بردن خال گوشتی استفاده می‌شود، افراد بسیاری این ضایعات پوستی را حذف می‌کنند. اگر بدانیم چگونه خال را از بین ببریم، پوستی صاف و عاری از هرگونه زائده را به خود هدیه می‌دهیم.

بررسی روش‌های از بین بردن خال صورت در مجله آفا

استفاده از دستگاه پلاسما فرکشنال (PlasmAge)؛ یک روش از بین بردن خال روی صورت

استفاده از دستگاه پلاسما فرکشنال (PlasmAge) یکی از روش‌های از بین بردن خال صورت با لیزر به شمار می‌رود. این دستگاه ساخت کشور ایتالیا است و به‌عنوان ابزاری چندکاربردی برای ترمیم و اصلاح ضایعات پس از جراحی، از بین بردن خال سیاه روی صورت و درمان چین‌وچروک استفاده می‌شود.

دستگاه پلاسما فرکشنال به‌عنوان دستگاه جوانسازی پوست به سادگی و با داشتن ۹ برنامه اختصاصی درمانی به‌منظور از بین بردن خال سطحی صورت کاربرد دارد. البته این دستگاه فقط برای از بین بردن خال های صورت کاربرد ندارد؛ دستگاه پلاسما فرکشنال برای همه قسمت‌های بدن قابل استفاده است. استفاده از این روش غیر‌تهاجمی نهایت یک هفته ریکاوری به همراه خواهد داشت؛ بنابراین بدون نیاز به ریسک اسکار، با ریکاوری کوتاه و نیاز نداشتن به بیهوشی و بی‌حسی تزریقی استفاده می‌شود.

دستگاه پلاسما فرکشنال (PlasmAge)؛ یک روش تضمینی برای از بین بردن خال روی صورت

برای از بین بردن خال صورت چه کنیم؟ از لیزر اکسل وی استفاده کنید

لیزر اکسل وی ساخت کشور آمریکا با انواع هندپیس‌ها برای از بین ضایعات پوستی از جمله خال روی صورت کاربرد دارد. هندپیس KTP با طول موج 532 نانومتر، برای از بین بردن خال قهوه ای صورت استفاده می‌شود. البته این دستگاه با داشتن هندپیس‌هایی مثل ND:YAG برای نفوذ به بافت‌های عمیق‌تر پوست و از بین بردن خال روی صورت نیز استفاده می‌شود. استفاده از لیزر اکسل وی به‌عنوان درمان خال گوشتی نیازی به نگرانی برای سوزانده شدن پوست ندارد؛ چرا‌که قابلیت تعیین دمای زیر پوست با استفاده از سنسور حرارتی را دارد.

لیزر اکسل وی؛ راهکاری برای از بین بردن خال قهوه ای صورت

سوزاندن خال؛ روشی برای از بین بردن خال قهوه ای صورت

در روش سوزاندن خال و زگیل با الکتروکوترهای قدیمی، نقطه موردنظر را با یک وسیله یک تولید‌کننده گرمای داغ از بین می‌برند. روش از بین بردن خال سیاه روی صورت با سوزاندن باعث باقی‌ماندن جای خال می‌شود؛ همچنین ظاهر زشتی را روی پوست ایجاد می‌کند. به‌این‌ترتیب برای از بین بردن خال صورت در یک روز و بدون عوارضی مثل به جا ماندن جای خال حتما از تکنولوژی‌های پیشرفته لیزری استفاده کنید.

برای از بین بردن خال صورت چه کار کنیم؟ از دستگاه co2 فرکشنال استفاده کنید

از بین بردن خال گوشتی و زگیل با استفاده از لیزر، یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای درمان این مشکل است. این روش بهترین راه درمان خال روی صورت و بدن بوده و مورد تأیید بسیاری از کلینیک‌های معتبر زیبایی در آمریکا و اروپا است. دستگاه co2 فرکشنال مور اکسل و فایر اکسل (MORE-XEL و FIRE-XEL) از جمله دستگاه‌هایی است که در مدت کوتاهی، زگیل و خال گوشتی را از بین می‌برد.

دستگاه Co2 فرکشنال برای برداشتن ضایعاتی نظیر خال، زگیل و کلوئید کاربرد دارد؛ بنابراین با استفاده از این روش درمانی برای از بین بردن خال صورت در یک روز اقدام کنید. استفاده از دستگاه co2 فرکشنال به معنای از بین بردن خال های صورت در 1 الی 2 جاست. به دنبال این روش درمانی هیچ عفونتی نیز روی پوست ایجاد نخواهد شد. فراموش نکنید که دستگاه‌های لیزر فقط قادر به حذف ضایعات سطحی هستند و برای از بین بردن خال گوشتی بایستی جراحی‌های پزشکی انجام شود.

دستگاه co2 فرکشنال؛ ابزاری برای از بین بردن خال صورت

دستگاه آر اف سرجیکال؛ روشی با فناوری رادیو فرکانسی برای از بین بردن خال های صورت

دستگاه آر اف سرجیکال از بهترین روش‌های از بین بردن خال سیاه روی صورت با استفاده از امواج رادیو فرکانسی است. این دستگاه با استفاده از سه مد تخصصی Blend ،Coagulation و Cut با فیلتراسیون بسیار قوی برای از بین بردن خال صورت کاربرد دارد. به‌این‌ترتیب دستگاه آر اف سرجیکال با ایجاد ظریف‌ترین برش‌ها و لایه‌برداری بدون عوارض به منظور رفع ضایعه‌های پوستی از جمله رفع خال روی صورت استفاده می‌شود. از مزیت‌های این روش می‌توان به دوره نقاهت کوتاه و بدون نیاز به بی‌حسی برای تکمیل فرایند درمان اشاره کرد.

برای از بین بردن خال های صورت چه باید کرد؟

درمان خانگی زگیل گوشتی و خال‌ها اندکی زمان‌بر است و در برخی موارد زخم‌های شدیدی را روی لک یا خال ایجاد می‌کند. امروزه به لطف دستگاه‌های مدرن، از بین بردن خال های سطحی صورت در مدت کوتاه بسیار پرطرفدار است.

اگر به دنبال از بین بردن خال صورت دریک هفته و کمتر هستید، باید از انواع راه‌های لیزر درمانی و آر اف استفاده کنید. این روش‌ها برای از بین بردن خال قهوه ای صورت و سایر ضایعات گوشتی بدن به‌طور تضمینی عمل می‌کنند. مراکز ارائه‌دهنده خدمات زیبایی پوستی با خرید انواع دستگاه‌های لیزری و مجهز به تکنولوژی‌های درمان پوستی از مرکز فروش تجهیزات کلینیک زیبایی برای ارائ خدمات زیبایی پوستی بی‌نقص اقدام می‌کنند.

با لیزر کیوسوئیچ انواع خال‌های صورت از جمله خال‌های مادرزادی را از بین ببرید

لیزر کیوسوئیچ راهکاری برای داشتن پوستی شفاف و عاری از ضایعاتی مثل خال‌های سیاه و قهوه‌ای به شمار می‌رود. با استفاده از این وسیله می‌توان برای از بین بردن خال صورت با لیزر و بدون عوارض اقدام کرد. البته استفاده از لیزر کیوسوئیچ فقط برای رفع ضایعه‌های پوستی نیست؛ این فناوری در طیف گسترده‌ای از خدمات درمانی و به منظور جوانسازی پوست از رفع چین‌وچروک تا از بین بردن لکه‌های پوستی کاربرد دارد. این لیزر با تاباندن اشعه‌هایی با طول‌ موج 532 و 1064 نانومتر، لکه‌ها را پس از چند جلسه از بین می‌برد.

لیزر کیوسوئیچ؛ روشی برای از بین بردن خال های صورت

هزینه از بین بردن خال صورت در یک روز توسط لیزر چه قدر است؟

به‌صورت‌کلی نمی‎توان قیمت ثابتی را برای از بین بردن خال در یک روز توسط لیزر در نظر داشت؛ زیرا با‌توجه‌به تعداد خال‌های موجود روی بدن و تشخیص پزشک، قیمت نهایی اعلام می‌شود. در‌صورتی‌که زگیل یا خالی در نقاط حساس قرار بگیرد، قیمت حذف آن با‌توجه‌به مهارت بالای پزشک برای رفع خال صورت افزایش پیدا خواهد کرد.

سریع ترین روش از بین بردن خال و زگیل گوشتی با استفاده از دستگاه‌های آفا

در این مقال به بررسی همه روش‌های رفع ضایعه‌های پوستی مثل خال پرداختیم تا بدانیم «برای از بین بردن خال صورت چه کنیم». روش‌های مختلفی از جمله استفاده از لیزر Q-switch، آر اف سرجیکال، co2 فرکشنال، مصرف پماد و سوزاندن برای از بین بردن خال صورت وجود دارد. البته همه این روش‌ها کارآمد نیستند؛ سوزاندن خال به دلیل به‌جاگذاری اثر سوختگی و پماد به دلیل طولانی کردن مدت‌زمان درمان برای از بین بردن خال روی صورت کاربرد چندانی ندارند. به‌این ترتیب کلینیک‌های زیبایی با استفاده از خرید دستگاه هایی مجهز به فناوری آر اف و لیزر برای ارائه خدمات بهتر در نحوه از بین بردن خال صورت اقدام می‌کنند.

چنانچه خال‌های روی بدن بیمار از نوع ریشه‌دار باشند، قطعاً برای از بین بردن آن‌ها بایستی جراحی‌های پزشکی انجام شود. رفع خال صورت و زگیل توسط لیزر یک روش عالی و بدون درد یا عفونت است و طرفداران بسیاری در سراسر دنیا دارد. با اولویت قرار دادن تکنیک درمانی لیزر، خال و زگیل‌ها با سرعت بیشتری حذف خواهند شد. شما کاربران عزیز در صورت بروز هرگونه سوال یا ابهامی درباره این تجهیزات و کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با دستگاه‌های لیزر با شماره 02188107070 تماس بگیرید و از مشاوره کارشناسان متخصص آفتاب فروزان آریا بهره‌مند شوید.

سوالات متداول

به سوالات متداول شما پاسخ داده‌ایم

01بهترین دستگاه برای از بین بردن خال صورت در یک روز کدام است؟

دستگاه‌های لیزری و آر اف‌ با بهره‌مندی از مدرن‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیای زیبایی، بهترین و مناسب‌ترین روش برای از بین بردن زگیل گوشتی و خال‌ها هستند.

02سریع ترین روش از بین بردن خال کدام است؟

بهترین و سریع‌ترین روش برای از بین بردن زگیل گوشتی استفاده از دستگاه co2 فرکشنال مور اکسل و فایر اکسل است. این لیزر در مدت کوتاهی بدون هیچ‌گونه درد و عوارض، برای درمان خال صورت و بدن استفاده می‌شود.

03از بین بردن خال های سطحی صورت درد دارد؟

خیر! خوشبختانه درمان خال صورت و بدن با لیزر هیچ‌گونه سوزش و پارگی پوست را ایجاد نمی‌کند و کاملا بدون درد است.