معرفی جدیدترین و بهترین دستگاه برای از بین بردن سلولیت

دسته بندی ها : مقالات

سلولیت به‌دنبال افزایش بافت چربی در زیر پوست و فشار آن بر بافت پیوندی ایجاد می‌شود. درواقع در سلولیت پوست حالتی- پستی بلندی یا پوست پرتغالی  به‌خود می‌گیرد. همچنین سلولیت هیچ‌گونه خطری نداشته، اما افراد به دلیل زیبایی و افزایش اعتمادبه‌نفس می‌توانند از بهترین دستگاه‌های رفع سلولیت که عموما بی‌درد بوده استفاده کنند. به‌علاوه، شیوع سلولیت بین خانم‌ها بسیار شایع‌تر از آقایون بوده و حتی خانم‌های لاغر با سن پایین نیز ممکن است دچار سلولیت شوند. در این مقاله به معرفی بهترین دستگاه‌ها برای از بین سلولیت و ویژگی‌ها و مزایا استفاده از هرکدام پرداخته‌ایم.

CM SLIM؛ پیشرفته‌ترین و بهترین دستگاه برای رفع سلولیت

دستگاه CM SLIM؛ بهترین دستگاه برای رفع سلولیت

دستگاه CMSLIM پیشرفته‌ترین و بهترین دستگاه حذف چربی‌های بدن و همچنین محرک عضله‌سازی با جریان الکترومغناطیسی است. به‌علاوه این دستگاه با شکستن رسوبات چربی به رفع سلولیت کمک کرده و بهترین دستگاه برای از بین بردن سلولیت به‌شمار می‌رود. CMSLIM  از بهترین دستگاه های لاغری غیر تهاجمی

بوده که با عبور از همه لایه‌های چربی خود را به عضلات رسانده و با از بین بردن چربی‌ها در مسیر و ایجاد فشار مدادم بر عضلات هم به رشد عضله کمک کرده و هم سلولیت را از بین می‌برد.

مزایا رفع سلولیت با دستگاه CMSLIM؛ بدون نیاز به بیهوشی و برش پوست

دستگاه CMSLIM از فناوری تمرین عضلات با شدت بالا (HI-EMT) در حوزه‌های تناسب اندام، زیبایی و جوانسازی پوست به‌کاربرده می‌شود. استفاده از این روش بهترین گزینه برای افرادی بوده که به دنبال کانتورینگ بدن و رفع سلولیت با روش‌های غیر تهاجمی هستند.

به‌علاوه از مزایا استفاده از این دستگاه کره‌ای برای درمان سلولیت این بوده که نیازی به بیهوشی و برش پوست نداشته و گزینه‌ای بدون درد برای درمان سلولیت است. همچنین خرید دستگاه لاغری CMSLIM علاوه‌بر، رفع سلولیت مزایا دیگری مانند عضله‌سازی، لاغری و کانتورینگ بدن  را نیز دارد.

دستگاه CMSLIM؛ بهترین دستگاه برای از بین بردن سلولیت

با دستگاه ترواسکالپت ای دی (TRUSCULPT ID) به روشی غیرتهاجمی لاغر کنید

استفاده از دستگاه آمریکایی ترواسکالپت، لاغری موضعی و رفع سلولیت را به روشی کاملا بدون درد و عارضه تبدیل کرده است؛ با استفاده از این دستگاه بدون دوره نقاهت و به‌راحتی سلولیت‌ بدن‌تان را در نواحی مختلف درمان کنید. همچنین بیشتر دستگاه‌های لاغری راه حل مناسبی برای لاغری غبغب، بازوها و ران‌ها ارائه نمی‌دهند اما دستگاه لاغری ترواسکالپ با بهره‌گیری از تکنولوژی رادیو فرکانسی به‌راحتی چربی‌های غبغب، بازوها و ران‌ها را از بین می‌برد.

مزایا دستگاه لاغری ترواسکالپت ای دی؛ درمان بدون درد و بی‌عارضه سلولیت

درمان تک جلسه‌ای رفع سلولیت بدون درد و عارضه و قابلیت استفاده از دستگاه برای همه سنین و انواع پوست از مزایا منحصربه‌فرد استفاده از دستگاه ترواسکالپت ای دی برای رفع سلولیت و لاغری موضعی است. همچنین این دستگاه آمریکایی مزایا دیگری مانند از بین بردن ۲۴ تا ۳۲ درصد ضخامت چربی، بدون امکان برگشت اولیه در نواحی مختلف بدن را دارد.

دستگاه ترواسکالپت ای دی؛ یکی از بهترین دستگاه‌های غیرتهاجمی برای از بین بردن سلولیت

دستگاه لیپوماتیک (lipomatic)؛ جدیدترین دستگاه رفع چربی موضعی

دستگاه lipomatic جدیدترین دستگاه رفع چربی موضعی در دنیا بوده که برای رفع سلولیت‌های بدن و لاغری موضعی استفاده می‌شود. این دستگاه بر پایه تکنولوژی به نام N.I.L بنا شده که با استفاده از امواج اینفراسونیک به شکستن سلول‌‌های چربی برای بهبود سلولیت می‌پردازد. همچنین برای درمان لاغری موضعی، این دستگاه با برداشت چربی‌ها به‌صورت همگن و بدون ایجاد فرورفتگی و برجستگی از بروز سلولیت جلوگیری می‌کند.

مزایای رفع سلولیت با دستگاه لیپوماتیک؛ جدا کردن چربی‌ها به‌صورت دانه ارزنی

با خرید دستگاه لیپوماتیک خیالتان بابت ایجاد نشدن عوارض لیپوساکشن سنتی برای مشتریان راحت باشد! بی‌حسی موضعی، نداشتن نیاز به بیهوشی و جدا کردن چربی‌ها به‌صورت دانه ارزنی از مزایا رفع سلولیت و لاغری موضعی با دستگاه لیپوماتیک است. به‌علاوه، این دستگاه با امکان سالم نگه‌داشتن ۹۰ درصد stem cell، یکی از بهترین دستگاه‌ها برای رفع سلولیت و لاغری موضعی است.

دستگاه لیپوساکشن ایواماتیک (Evamatic)؛ محبوب‌ترین دستگاه لیپوساکشن

دستگاه لیپوساکشن ایواماتیک جدیدترین نسل دستگاه بلژیکی از برند یورومی بوده که برای درمان سلولیت و لاغری موضعی استفاده می‌شود. به‌علاوه، این دستگاه بر پایه تکنولوژی N.I.L طراحی شده و یکی از محبوب‌ترین دستگاه‌های لیپوساکشن در دنیا است.  در این روش برای رفع سلولیت، در ناحیه‌ای از بدن که انباشت چربی وجود دارد، چربی‌های اضافی توسط ساکشن دستگاه استخراج می‌شود.

مزایا استفاده از دستگاه لیپوساکشن ایواماتیک برای رفع سلولیت؛ دوره نقاهت کوتاه

برداشت چربی به‌صورت یکنواخت در نواحی مختلف بدن، ریسک بسیار پایین تروما و آمبولی، دوره نقاهت کوتاه با درد کم، کاهش ریسک مسمومیت ناشی از لیدوکائین، کاهش ادم، خونریزی و کبودی بعد از عمل، لیفت و جمع شدن پوست و بهبود سلولیت از مزایا بی‌نظیر لاغری موضعی و رفع سلولیت با دستگاه لیپوساکشن ایواماتیک بوده و برای خرید این دستگاه بی‌نظیر برای مرکز درمانی و مطب خود می‌توانید به یکی از معتبرترین مرکز فروش تجهیزات پوست و زیبایی مراجعه کنید.

دستگاه آر اف رافوس؛ دشتگاهی چندمنظوره برای لاغری و بهبود سلولیت

دستگاه کره‌ای آر اف رافوس از برند چانگوو برای جوانسازی پوست، لاغری موضعی و کمک به بهبود سلولیت استفاده می‌شود. در این تکنولوژی امواج فرکانسی از بافت‌ها عبور کرده و هنگامی ک با مقاومت بافتی مواجه می‌شوند، انرژی خود را با افزایش دما در آن ناحیه اعمال می‌کنند.  این دستگاه برای جلوگیری از سوختگی پوست مجهز به مادون قرمز است. همچنین دستگاه رافوس دارای پروب‌هایی با سایز متفاوت برای لاغری موضعی و رفع سلولیت در نقاط مختلف بدن است.

مزایا و کاربردهای متفاوت دستگاه RF رافوس چیست؟

دستگاه FR بدون ایجاد آسیب و درد در نواحی سطحی پوست، چربی‌های موضعی را از بین می‌برد. همچنین دستگاه آر اف کاربردهای مختلفی برای جوانسازی پوست و لاغری موضعی داشته که شامل رفع چین و چروک‌های سطحی صورت، بهبود اسکار و آکنه، جلوگیری از بروز شلی و افتادگی پوست، درمان و رفع تجمع چربی در غبغب و بازوها است.

مزایای دستگاه RF رافوس برای رفع سلولیت؛ جلوگیری از ایجاد سوختگی پوست

با‌توجه‌به اولویت‌تان، بهترین دستگاه برای از بین بردن سلولیت را انتخاب کنید

دستگاه‌های CMSLIM، ترواسکالپت ای دی، آر اف رافوس، دستگاه لیپوماتیک و لیپوساکشن ایواماتیک از بهترین دستگاه‌ها برای درمان و بهبود سلولیت هستند که هرکدام ویژگی و مزایا منحصربه‌فرد خودشان را دارند. به‌عنوان مثال اگر دنبال رفع سلولیت با روش‌های غیرتهاجمی هستید، از دستگاه‌های CMSLIM، ترواسکالپت ای دی و RF رافوس استفاده کنید. همچنین اگر سوالی درباره ویژگی‌های دستگاه‌ها دارید، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شماره تماس مجموعه

با ما در ارتباط باشید واحد پشتیبانی آفا آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران گرامی است.

نظرات کاربران

نظرات شما برای آفا ارزشمند است. لطفاً نظرات خود را برای ما بنویسید.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “معرفی جدیدترین و بهترین دستگاه برای از بین بردن سلولیت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *