لاغری باسن با 5 روش جدید و موثر!

دسته بندی ها : مقالات

در صفحات ارفع سلولیت‌های پوستی تاثیر بسیاری بر افزایش زیبایی فرد می‌گذارد؛ بنابراین بسیاری از افراد به‌دنبال راهکارهای درمانی سریع و موثر برای از بین بردن سلول چربی پوستی هستند. همچنین کاهش بافت چربی ضخیم از دغدغه بسیاری از افراد دچار به اضافه وزن است که در این مقاله به ۵ روش از بین بردن آن‌ها می‌پردازیم. در سال‌های گذشته استفاده از دستگاه‌های پیکرتراشی به دلیل سرعت و نقاهت کوتاه‌مدت افزایش یافته است. با اختصاص چند دقیقه از وقتتان به مطالعه این مقاله ۴ روش استفاده از دستگاه برای لاغری باسن و همین‌طور روشی برای افزایش اثربخشی پیکرتراشی را شرح خواهیم داد.رشیو محصول ، در حالت ریدیزاین پایین صفحه نمایش داده می شود.

بررسی روش‌های لاغری باسن در بلاگ آفا

۱. دستگاه لاغری کویتیشن؛ دستگاهی برای حذف موضعی چربی با امواج اولتراسوند

یکی از جدیدترین روش‌های لاغری استفاده از دستگاه پیکرتراشی کویتیشن است. غشای سلول های چربی توسط امواج اولتراسوند این دستگاه لاغری تخریب می‌شوند. در مرحله بعد تری‌گلیسیرید میان‌سلولی به اسید چرب تبدیل می‌شود و در نهایت کلیه‌ها این موارد را دفع می‌کنند؛ بنابراین تکرار دفع ادرار بعد از استفاده از این دستگاه امری طبیعی است. تغییر رنگ ادرار بعد از جلسه لاغری با دستگاه کویتیشن اتفاق می‌افتد. برای بهبود عملکرد کبد و کلیه قبل و بعد از جلسه درمانی آب بسیاری بنوشید.

لاغری باسن با استفاده از دستگاه دفع چربی کویتیشن به‌سرعت انجام می‌شود و قابل بازگشت نخواهد بود. همچنین دوره نقاهت بعد از جلسه درمانی این دستگاه وجود ندارد. تعداد جلسات مورد نیاز برای استفاده از دستگاه کویتیشن در افراد مختلف تغییر می‌کند؛ بااین‌حال ۱۰ الی ۱۲ جلسه برای از بین بردن کامل بافت چربی نیاز است. ۷۲ ساعت بهترین فاصله زمانی بین جلسات لاغری موضعی با این دستگاه به شمار می‌رود؛ در این فاصله بدن زمان کافی برای دفع تری‌گلیسیریدها را خواهد داشت.

دستگاه‌های لاغری CMSlim و کویتیشن؛ دو مورد از روش‌های غیرتهاجمی برای پیکرتراشی

به‌طور‌کلی لاغری غیرتهاجمی یکی از اهداف افراد در استفاده از دستگاه‌های پیکرتراشی موضعی به شمار می‌روند. دستگاه کویتیشن، CMSlim، ترواسکالپ و لیپوماتیک که در قسمت‌های بعد توضیح خواهیم داد، همگی روش‌هایی ایمن و بدون درد برای لاغری باسن به شمار می‌روند. درنتیجه استقبال از این دستگاه‌ها افزایش یافته است. اگر شما نیز به فکر به‌کار‌گیری روش‌های محبوب و بی‌خطر هستید، انواع دستگاه پیکرتراشی را از نمایندگی فروش دستگاه های لاغری تهیه کنید.

دستگاه پیکرتراشی موضعی؛ راهکاری سریع برای لاغری باسن

۲. استفاده از دستگاه ترواسکالپ؛ تحولی بزرگ در پیکرتراشی موضعی

دستگاه لاغری ترواسکالپ ساخت کمپانی آمریکایی کوترا برای لاغری موضعی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه به پیکرتراشی بدون رژیم شناخته می‌شود؛ بنابراین دستگاه ترواسکالپ برای حذف چربی بدون عوارض و غیرتهاجمی کاربرد دارد. استفاده از این دستگاه باعث مرگ ۲۴ تا ۳۲ درصد از سلول‌های چربی در یک جلسه می‌شود. این دستگاه با داشتن مجوز از سازمان استانداردهای غذا و دارو آمریکا روشی ایمن، بدون نقاهت و غیرتهاجمی برای پیکرتراشی موضعی است.

بعد از یک جلسه درمانی با دستگاه لاغری ترواسکالپ، یک‌چهارم ضخامت بافت چربی بدون قابلیت بازگشت از بین خواهد رفت. این روش کاملا بدون درد و عوارض است و با افزایش دمای عمق پوست منجر به از بین رفتن سلول‌های چربی می‌شود.

دستگاه ترواسکالپ مجهز به یک سیستم هوشمند کنترل‌کننده دمای سطح پوست است؛ در طول جلسه دمای پوست به‌طور‌پیوسته افزایش می‌یابد. البته نیازی به نگرانی از افزایش دمای پوست به دلیل استفاده از دستگاه نباشید؛ بسیاری گرمای حاصل از ترواسکالپ را هم‌سطح با ماساژ با سنگ داغ می‌دانند.

دستگاه ترواسکالپ؛ یکی از روش‌های غیرتهاجمی برای لاغری باسن

۳. لاغری موضعی با دستگاه رافوس؛ یکی از بهترین روش‌های از بین بردن چربی باسن

دستگاه رافوس توسط کمپانی چانگ‌وو برای لاغری موضعی طراحی و تولید شده است. لاغری موضعی با دستگاه رافوس یک روش غیرتهاجمی است که با هندپیس‌های مختلفی برای کاربردهای متنوع استفاده می‌شود. برای مثال هندپیس RET برای حذف چربی با ضخامت بیشتر کاربرد دارد؛ درحالی‌که از هندپیس CET برای رفع لایه‌های چربی با ضخامت کمتر مثل پوست سلولیتی استفاده کرد.

دستگاه لاغری موضعی رافوس از طریق ایجاد جریان الکتریکی منجر به مرگ سلول‌های چربی می‌شود. ذرات شارژ شده در این دستگاه با عبور از یک میدان مغناطیسی جریانی برای عبور از بافت‌ها و از بین بردن سلول‌های چربی ایجاد می‌کنند.

به‌طورکلی عبور جریان از سلول‌ها با مقاومت همراه است و این مقاومت در سلول‌های چربی بیشتر وجود دارد؛ بنابراین افزایش دما به دلیل استفاده از این دستگاه غیرتهاجمی لاغری باعث گرم شدن موضع هدف می‌شود. این دستگاه با مجهز بودن به سنسور حرارتی مادون قرمز از افزایش بیش از حد دما و سوختگی پوست جلوگیری می‌کند. اگر تمایل به استفاده از این دستگاه بی خطر و محبوب را دارید، برای اطلاع از قیمت دستگاه رافوس با نمایندگی‌های عرضه کننده این کالا تماس بگیرید.

دستگاه رافوس؛ یکی از ابزارهای بدون عوارض برای لاغری باسن

۴. استفاده از دستگاه لیپوماتیک؛ یکی از روش‌های غیرتهاجمی برای لاغری

دستگاه لیپوماتیک یکی از جدیدترین تکنولوژی‌های موثر بر لاغری باسن به شمار می‌رود که استفاده از آن عوارضی ندارد. این دستگاه با استفاده از دو فناوری امواج اینفراسونیک و حرکت کانول برای پیکرتراشی موضعی موثر است.

یکی از مزیت‌های مهم دستگاه لیپوماتیک پیشگیری از ایجاد تاول، اسکار و سوختگی است. امواج اینفراسونیک در این دستگاه باعث تحریک میکروبلاست‌ها و در نهایت تحریک کلاژن‌سازی می‌شوند. این دستگاه بدون تولید حرارت امکان برداشتن سطحی‌ترین لایه چربی را فراهم می‌کند. دستگاه لیپوماتیک بدون ایجاد فرورفتگی و برجستگی بافت چربی اضافه را به‌صورت یکنواخت از بین می‌برد.

از بین بردن بافت چربی با دستگاه لیپوماتیک به‌سرعت انجام می‌شود؛ بنابراین در مدت‌زمان کوتاه، حجم بالایی از چربی از بین می‌رود. استفاده از دستگاه‌های پیکرتراشی اثربخشی مطلوبی را برای افراد ایجاد می‌کنند؛ ازاین‌رو تعداد متقاضیان استفاده از این وسایل برای کارهای زیبایی در حال افزایش است. به همین دلیل خرید دستگاه پیکرتراشی لیپوماتیک گزینه خوبی برای پاسخگویی به نیاز مراجعه‌کنندگان است. برای اطلاع از قیمت دستگاه لیپوماتیک با فروشگاه‌های عرضه‌کننده این دستگاه تماس بگیرید.

۵. ورزش و رژیم غذایی؛ موثر برای لاغر کردن و افزایش اثربخشی دستگاه‌های لاغری

استفاده از انواع دستگاه پیکرتراشی برای لاغری موضعی در اکثر موارد برگشت‌پذیر نیستند؛ بااین‌حال حفظ رژیم غذایی سالم برای افزایش اثربخشی درمان و از بین بردن کوچک‌ترین احتمال بازگشت چربی موثر است. ٰرژیم غذایی یکی از اولین اقدامات موثر بر حفظ بافت عضلانی و کاهش سلول‌های چربی به شمار می‌رود.

علاوه‌بر داشتن الگوی غذایی سالم، انجام ورزش‌های سبک تا سنگین را هم در برنامه روزانه خود قرار دهید. نیازی به انجام حرکت‌های سخت به مدت طولانی نیست. گاهی انجام حرکات کششی سبک برای افزایش متابولیسم بدن منجر به حفظ تناسب اندام می‌شود.

تغییر الگوی غذایی؛ راهکاری برای حفظ حجم بافت عضلانی

استفاده از انواع دستگاه پیکرتراشی منطبق بر استانداردهای جهانی؛ راهکاری سریع برای لاغری باسن

در این مقاله به بررسی ۵ روش جدید برای لاغری باسن پرداختیم. معمولا استفاده از این روش‌ها مثل استفاده از دستگاه‌های پیکرتراشی موضعی مثل لیپوماتیک، رافوس، کویتیشن، CMSlim و لیپوماتیک عوارضی به‌همراه ندارند. دستگاه‌های معرفی‌شده در این مقاله برای پیکرتراشی موضعی بدون نگرانی از سوختگی، اسکار و بازگشت بافت چربی  استفاده می‌شوند.

در هر یک از روش‌های لاغری با دستگاه از تکنولوژی خاصی مثل امواج فراصوت برای کاهش بافت چربی استفاده می‌شود. همین‌طور هندپیس‌های به کار رفته در دستگاه رافوس امکان از بین بردن دو نوع بافت چربی ضخیم و سلولیت را دارند. اگر در‌مورد جزئیات استفاده از این دستگاه‌ها، طول دوره نقاهت و اثربخشی آن‌ها سوال یا ابهامی دارید، در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید تا اطلاعات کاملی از عملکرد این وسایل به دست بیاورید.

شماره تماس مجموعه

با ما در ارتباط باشید واحد پشتیبانی آفا آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران گرامی است.

نظرات کاربران

نظرات شما برای آفا ارزشمند است. لطفاً نظرات خود را برای ما بنویسید.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لاغری باسن با 5 روش جدید و موثر!”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *