۷ راهکار موثر برای لاغری زانو

دسته بندی ها : مقالات

یک تصور رایج و اشتباه در استفاده از دستگاه لاغری زانو، احتمال بازگشت چربی است؛ با‌این‌حال روش‌هایی مثل دستگاه لیپوماتیک، ترواسکالپ و آر‌ اف‌ رافوس برای لاغری بغل زانو استفاده می‌شوند. دستگاه‌های لاغری موضعی امکان از بین بردن درصد مناسبی از سلول‌های چربی در یک جلسه را فراهم می‌کنند. البته توجه داشته باشید که نوع دستگاه و تنظیمات آن بر بهبود نتیجه این فرآیند و کاهش احتمال بازگشت چربی موثر است. اگر با همه راهکار موثر برای لاغر کردن زانو آشنایی ندارید، چند دقیقه از وقتتان را به مطالعه این مطلب اختصاص دهید.

بررسی روش‌های لاغری زانو در مجله آفا

۱. دستگاه ترواسکالپ؛ ابزاری بدون درد برای لاغری زانو

یکی از روش‌های رفع چربی زانو دستگاه ترواسکالپ به شمار می‌رود. این دستگاه یک تحول چشمگیر در روش‌های پیکرتراشی و لاغر کردن زانو است که از بین بردن چربی در آن با امواج رادیو فرکانسی انجام می‌شود. استفاده از دستگاه لاغری موضعی ترواسکالپ روشی ایمن، بدون عارضه و بدون نیاز به گذراندن دوره نقاهت است که ۲۴ تا ۳۲ درصد از سلول‌های چربی را در یک جلسه از بین می‌برد.

به دلیل امکان کنترل دقیق بافت‌های چربی در دستگاه لاغری ترواسکالپ، به بافت‌های مجاور آسیبی وارد نمی‌شود و این روش کاملا بدون درد است. فناوری مانیتورینگ real time در این دستگاه باعث هم سطح شدن دمای پوست می‌شود تا فرد درد یا سوزشی حس نکند.

استفاده از دستگاه ترواسکالپ؛ راهکاری برای لاغر کردن زانو

۲. استفاده از دستگاه لیپوماتیک؛ یکی از بهترین روش‌های رفع چربی موضعی

دستگاه لیپوماتیک یکی از محبوب‌ترین ابزارهای پیکرتراشی موضعی است که در بیش از ۵۰ کشور استفاده می‌شود. این دستگاه با داشتن تکنولوژی امواج اینفراسونیک، امکان لایه‌برداری از سطح هایپودرم را ایجاد می‌کند؛ همین‌طور احتمال بازگشت چربی با استفاده از دستگاه لیپوماتیک وجود ندارد. مزیت‌های دیگر این ابزار لاغری شامل موارد زیر می‌شود:

  • دوره نقاهت لیپوماتیک زانو کوتاه است.
  • لیپوماتیک زانو با بی‌حسی موضعی در این قسمت انجام می‌شود.
  • احتمال جمع‌شدن پوست، تروما و سوختن بافت سالم پوست در این روش وجود ندارد.
  • دستگاه لیپوماتیک قابل استفاده در نقاط مختلف بدن مثل شکم، پهلو، زانو و غبغب است.
  • برداشتن چربی با ابزار لیپوماتیک به صورت یکنواخت و بدون ایجاد فرورفتگی یا برجستگی انجام می‌شود.
  • دستگاه لیپوماتیک سرعت بالایی در برداشتن چربی‌ها دارد؛ ازاین‌رو حجم چربی بالایی را در مدت زمان کم از بین می‌برد.

این ابزار یکی از بهترین دستگاه لیپوماتیک غیرتهاجمی شناخته می‌شود که به دلیل لیفتینگ پوست به هنگام رفع چربی زانو مراحل پیکرتراشی و لاغری را کاهش می‌دهد.

دستگاه لیپوماتیک؛ یکی از روش‌های لاغری زانو

۳. دستگاه آر‌ اف‌ رافوس؛ یکی از برترین دستگاه‌های غیرتهاجمی برای رفع چربی اطراف زانو

دستگاه آراف‌ رافوس با تولید امواج رادیو فرکانسی به سلول‌های چربی حمله می‌کند. به دلیل مقاومت بافت چربی حین استفاده از دستگاه RF Rafos، نیاز به انرژی بیشتری برای از بین بردن سلول‌های آن وجود دارد؛ در این دستگاه افزایش انرژی و ایجاد گرما صرفاً در بافت چربی هدف ایجاد می‌شود و آسیبی به بافت‌های مجاور وارد نخواهد شد.

دستگاه آر‌اف ‌رافوس هندپیس‌های متفاوتی دارد که در موارد مختلفی از آن‌ها استفاده می‌شود. برای مثال هندپیس CET برای از بین بردن سلولیت و بافت چربی با ضخامت کم کاربرد دارد، درحالی‌که هندپیس RET برای بافت چربی با ضخامت بیشتر استفاده می‌شود.

دستگاه رفع چربی موضعی آر‌اف ‌رافوس با داشتن سنسور حرارتی مادون قرمز از سوختگی پوست جلوگیری می‌کند. باتوجه به توضیحات داده شده، خرید دستگاه لاغری برای افزایش رضایتمندی مراجعین کلینیک‌های پوستی یک انتخاب ایده‌آل است که رفع چربی موضعی بدون درد را امکان‌پذیر می‌کند.

استفاده از دستگاه لاغری؛ روشی غیرتهاجمی برای از بین بردن چربی زانو

۴. لیپوساکشن؛ روشی برای حذف چربی اضافی دور زانو

لیپوساکشن یکی از روش‌های لاغری موضعی موثر بر قسمت‌‌های مختلف بدن مثل ران، شکم، زانو و پهلو است. در این روش حجم بالایی از توده چربی را با تزریق ماده بی‌حس‌کننده به بدن فرد خارج می‌کنند. البته خارج کردن توده چربی با حجم بالا در زمان چند دقیقه روشی پرریسک برای لاغری موضعی به شمار می‌رود. بااین‌حال لیپوساکشن برای لاغری قسمت‌های با چربی کمتر مثل زانو پرکاربرد است.

استفاده از لیپوساکشن محدودیت‌هایی مثل شرایط سنی دارد؛ فقط افراد بالای ۱۸ سال بدون بیماری دیابت و مشکلات قلبی اجازه استفاده از این روش را دارند. مراقبت‌هایی مثل ورزش منظم و داشتن رژیم غذایی سالم از مراقبت‌های بعد از عمل لیپوساکشن است که بر اثربخشی آن تاثیر می‌گذارد.

۵. کاهش چربی مضر در رژیم غذایی؛ راهکاری الزامی برای لاغری دور زانو

رژیم غذایی سالم یکی از عواملی است که در طولانی مدت تناسب اندام را تضمین می‌کند. داشتن رژیم غذایی بدون چربی مضر حتی بعد از استفاده از روش‌های لاغری موضعی برای کاهش ریسک احتمال برگشت چربی موثر است. همین‌طور از چاق شدن مجدد در سال‌های بعد جلوگیری می‌کند.

بنابراین قند بالا و چربی مضر را تا جای ممکن از الگوی غذایی خود حذف کنید. برای تکمیل اثربخشی رژیم غذایی سالم، ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهید. اگر هنوز از تاثیرات ورزش بر لاغری زانو و قسمت‌های دیگر بدن اطلاعات کافی ندارید، بخش بعدی برای شما نوشته شده است.

۶. انجام ورزش مداوم؛ مکملی برای رژیم غذایی سالم و لاغری زانو

انجام تمرینات ورزشی منظم منجر به نقصان کالری در بدن می‌شود؛ نقصان کالری شرایطی است که در آن کالری دریافتی کمتر از مقدار کالری مصرفی باشد. در این مواقع حجم چربی در همه بخش‌های بدن کاهش می‌دهد که شامل چربی زانو نیز می‌شود.

ورزش‌های تخصصی برای تقویت عضلات دور زانو و کاهش چربی وجود دارد. برای مثال، پیاده‌روی و طناب زدن از روش‌های موثر برای افزایش سوخت‌وساز و درنتیجه کاهش بافت چربی به شمار می‌روند.

انجام حرکات ورزشی؛ یکی از روش‌های موثر برای لاغری زانو

۷. ماساژ درمانی؛ یکی از روش‌های موثر بر کاهش چربی اطراف زانو

بعد از فعالیت‌های ورزشی از ماساژ درمانی برای از بین بردن چربی‌های اطراف زانو استفاده کنید. ماساژ دادن بعد از چربی‌سوزی به سوزاندن کالری بیشتر کمک می‌کند. قبل از ماساژ درمانی پمادهای رفع سلولیت را برای افزایش اثربخشی ماساژ درمانی روی توده چربی بمالید.

رفع چربی اطراف زانو بدون درد، ایمن و غیرقابل بازگشت با محصولات آفتاب فروزان آریا

در این مقاله به بررسی روش‌های لاغری زانو با دستگاه حذف چربی موضعی و سبک زندگی سالم پرداختیم. داشتن الگوی غذایی کم‌ کالری و ورزش منظم از اولین عوامل مهم در داشتن تناسب اندام و توده چربی کم به شمار می‌روند؛ بااین‌حال افرادی هستند که بر اثر زایمان، بیماری و ژنتیک در بخش‌هایی از بدن چربی اضافی دارند. یک راهکار سریع، غیرتهاجمی و با ریسک پایین، استفاده از دستگاه‌های لاغری موضعی است.

دستگاه آر‌اف‌ رافوس، لیپوماتیک و ترواسکالپ از بهترین ابزارهای کاربردی برای رفع چربی دور زانو به شمار می‌روند. این ابزارها برای رفع چربی موضعی بدون درد در بخش‌های مختلف بدن کاربرد دارد. در سال‌های گذشته به دلیل دوره نقاهت کوتاه، ایمن بودن و اثربخشی بالا مورد استقبال بسیاری از مراجعین قرار گرفته است.

شرکت آفتاب فروزان آریا (آفا) عرضه‌کننده جدیدترین دستگاه‌های لاغری موضعی منطبق با استانداردهای سلامت است. از طریق راه‌های ارتباطی قرار گرفته در سایت برای خرید دستگاه‌های رفع چربی موضعی اقدام کنید.

شماره تماس مجموعه

با ما در ارتباط باشید واحد پشتیبانی آفا آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران گرامی است.

نظرات کاربران

نظرات شما برای آفا ارزشمند است. لطفاً نظرات خود را برای ما بنویسید.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “۷ راهکار موثر برای لاغری زانو”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *