راهنمای انتخاب بهترین دستگاه لیزر برای رفع کک و مک

دسته بندی ها : مقالات

کک‌ومک یک عارضه پوستی است که به علت قرار گرفتن در معرض نور خورشید یا به شکل مادرزادی در فرد اتفاق می‌افتد. این لکه‌های کوچک و قهوه‌ای‌رنگ روی پوست، اغلب خطری برای افراد ایجاد نمی‌کنند. بااین‌حال وجود کک‌ومک روی بدن، امکان دارد اعتمادبه‌نفس بعضی از افراد را تحت‌الشعاع قرار دهد. انتخاب بهترین دستگاه لیزر برای رفع کک و مک هم برای کلینیک‌های زیبایی و هم برای افراد مبتلا به کک‌ومک از اهمیت بسیاری برخوردار است. در این مقاله تعدادی از بهترین دستگاه‌های مدرن برای از بین بردن کک‌ومک را معرفی خواهیم کرد. برای دریافت اطلاعات کامل‌تر شما را به مطالعه این مطلب دعوت می‌کنیم.

راهنمای انتخاب بهترین دستگاه لیزر برای رفع کک و مک

دستگاه co2 فرکشنال مور اکسل و فایر اکسل؛ کم‌ترین عوارض جانبی در عمل رفع لک‌های پوستی

دستگاه‌های مور اکسل و فایر اکسل (MORE-XEL و FIRE-XEL) از برترین لیزرهای بهره‌مند از تکنولوژی لیزر فرکشنال co2 محسوب می‌شوند. لیزرهای CO2 fractional با در نظر گرفتن مولکول‌های آب به‌عنوان بافت هدف و از طریق ایجاد ستون‌های تخریبی (Microscopic Thermal Injury Zone) در پوست، عمل لایه‌برداری را انجام می‌دهند. تاثیرهای شگفت‌انگیز دستگاه co2 فرکشنال مور اکسل و فایر اکسل در کنار اخذ تاییدیه FDA فناوری سی او 2 فرکشنال باعث شده است که بسیاری از کلینیک‌های تخصصی زیبایی و پزشکان، استفاده از این دستگاه‌های پیشرفته و مجهز به فناوری سی او تو فرکشنال را به مراجعان خود توصیه کنند.

دستگاه co2 فرکشنال به‌دلیل بهره‌مندی از فناوری لیزر فرکشنال برای رفع نواقص پوستی با کم‌ترین درد و عوارض بسیار مناسب است. رفع لک‌های پوستی مانند کک‌ومک، لایه‌برداری پوست و درمان انواع اسکار نظیر اسکار آکنه از جمله کاربردهای درمانی دستگاه co2 فرکشنال (موراکسل و فایر اکسل) به شمار می‌روند. متاسفانه به‌دلیل نوسانات لحظه‌ای ارز، امکان درج قیمت لیزر co2 در سایت وجود ندارد؛ اما کارشناسان مجرب آفا آماده پاسخگویی و راهنمایی کامل به پزشکان و متخصصین زیبایی گرامی راجع به کلیه دستگاه‌های پیشرفته و حرفه‌ای هستند.

لیزر co2 فرکشنال؛ یکی از بهترین دستگاه‌های لیزر کک مک های صورت

دستگاه لیزر اکسل وی (Excel v)؛ از رفع کک‌ومک تا جوان‌سازی پوست

دستگاه قدرتمند اکسل وی با استفاده از تکنولوژی‌های اندیگ تروپالس (پالس مربعی) و KTP، درمان‌های جدیدی را در اندیکاسیون‌های مختلف چون ضایعات عروقی و پیگمانت‌ها مانند کک‌ومک به دنیا ارائه می‌دهد. لیزر اندیگ (Nd:yag) جذب مناسبی در ملانین و هموگلوبین دارد که آن را به بهترین دستگاه برای از بین بردن کک‌ومک تبدیل کرده است. در نتیجه اکسل وی به‌عنوان gold standard درمان لک‌ها و کک‌ومک‌ها شناخته می‌شوند.

هندپیس Genesis v در دستگاه Excel V با تابیدن لیزر به‌صورت میکرو پالسی در دستگاه اکسل وی باعث آثار فوق‌العاده بر کلاژن‌ها و رنگ‌دانه‌های پوستی شده است. ازاین‌رو علاوه‌بر تاثیر فوق‌العاده دستگاه اکسل وی بر رفع کک‌ومک بدن و صورت، Excel v به‌عنوان بهترین دستگاه لیزر جوانسازی پوست نیز شناخته می‌شود. از طرف دیگر هندپیس جنسیس به دلیل مجهز بودن به سنسور بسیار پیشرفته، قابلیت تشخیص دمای زیر پوست را دارد. به‌طوری‌که می‌توان دما را در هر ناحیه مشاهده کرده و از احتمال ایجاد عوارض به‌طورکامل جلوگیری کرد.

دستگاه اکسل وی؛ بهترین دستگاه لیزر برای رفع کک و مک

دستگاه لیزر کیوسوییچ HS 290K؛ استفاده از تکنولوژی نوین برای از بین بردن لک‌های پوست

دستگاه لیزر کیوسوییچ HS 290K از آخرین فناوری‌های روز دنیا، quality switched، استفاده می‌کند. در درمان با تکنولوژی Qswitch یا دستگاه لیزر کیوسوئیچ، طول‌موج‌های مناسب برای انواع مختلف رنگ‌دانه‌ها، در مدت‌زمان بسیار کوتاهی به پوست تابانده می‌شود. این پالس‌های نوری توسط رنگ‌دانه‌های تیره موجود در پوست جذب شده و سپس آن‌ها را به ذرات بسیار ریزتری شکسته و در نهایت توسط بدن دفع می‌شوند. دستگاه لیزر کیوسوییچ برای درمان و از بین بردن انواع خاصی از مشکلات پوستی از جمله پاک کردن تاتو، لکه‌های پوستی مانند کک‌ومک، خال‌ها بسیار مناسب هستند. همچنین دستگاه لیزر کیوسوییچ HS 290K مجهز به یک مد پیشرفته برای جوان‌سازی پوست است که در ادامه آن را معرفی می‌کنیم.

دستگاه لیزر کیوسوییچ HS 290K؛ یکی دیگر از بهترین دستگاه‌ها برای از بین بردن کک و مک

 SPT Mode؛ مد مخصوص ترمیم و جوان‌سازی پوست

در مد SPT با استفاده از طول موج 1064 نانومتر و پهنای پالس 300 میکروثانیه، جذب بسیار بالای پیگمنت‌ها موجب تولید حرارت در درم می‌شود. به همین علت این مد برای تحریک و بازسازی کلاژن‌ها بسیار مناسب بوده و اثرات چشم‌گیری در درمان منافذ باز، لیفتینگ، افزایش قوام پوست و جوان سازي پوست صورت داشته است.

دستگاه لیزر کیوسوییچ LUCID QY و Q-PTP؛ بهترین دستگاه برای از بین بردن کک و مک در انواع پوست‌ها

دستگاه‌های لیزر کیوسوئیچ LUCID Q-PTP و LUCID-QY کمپانی بایسون کره، تاییدیه FDA آمریکا را دارند. این دستگاه‌ها از طریق تکنولوژی‌های برتر مانند quality switched، نتایج درخشانی را در رفع همه پیگمنت‌های سطحی و عمقی مانند کک‌ومک و ملاسما را ایجاد می‌کنند. از ویژگی‌های دیگر لیزر کیوسوئیچ می‌توان به توانایی آن در ارائه درمان‌های متنوع برای انواع مختلف پوست اشاره کرد.

به‌عنوان صاحب یک کلینیک زیبایی، باید بتوانید برای طیف متنوعی از پوست ها خدمات درمانی داشته باشید. همچنین علاوه‌بر بانوان، باید برای مردان نیز بتوانید خدماتی ارائه دهید. پیشرفت تکنولوژی و افزایش آگاهی‌ها در زمینه مراقبت از پوست، منجر به ارائه رویکردهای نوین و دستگاه‌های متنوعی برای جوان سازی پوست صورت آقایان شده است. با تهیه دستگاه باکیفیتی که بتوان هم برای مردان و هم برای بانوان استفاده کرد، گامی مهم در مسیر ارائه خدمات به افراد فارق از نوع پوست و جنسیت آن‌ها خواهید برداشت.

دستگاه لیزر کیوسوییچ LUCID QY و Q-PTP؛ از جمله دستگاه‌های مناسب رفع کک‌وکک صورت

Quashi-Long Mode؛ بازسازی کلاژن‌ها در بهترین دستگاه لیزر کیوسوییچ

این مد همانند مد SPT  در دستگاه لیزر کیوسوییچ HS 290K، با جذب بسیار بالای پیگمانت‌ها موجب تولید حرارت در لایه درم شده و عمل بازسازی کلاژن‌ها به‌شکل موثری انجام می‌دهد. در نتیجه تاثیر فوق العاده ای در درمان منافذ باز، لیفتینگ، افزایش قوام پوست میگذارد. این موضوع دستگاه‌های لیزر کیوسوییچ LUCID QY و Q-PTP تبدیل به یکی از بهترین انواع دستگاه جوان سازی پوست کرده است.

مراقبت‌های قبل و بعد از لیزر کک مک های صورت؛ از پوست خود در برابر آفتاب مراقبت کنید

برای اینکه بهترین نتیجه را از لیزر کک مک های صورت داشته باشید، علاوه‌بر انتخاب دستگاه مناسب، باید چند نکته مهم را قبل و بعد از فرایند لیزر انجام دهید. همچنین اگر صاحب کلینیک زیبایی هستید، حتما قبل از انجام لیزر، موارد زیر را به فرد گوشزد کنید. این موارد شامل نکات زیر می‌شود:

  • قبل و بعد از لیزر صورت خود را خوب و تمیز با آب ولرم شستشو دهید و خشک کنید
  • موهای قسمت مورد نظر را اصلاح کنید
  • حداقل دو هفته قبل و بعد از لیزر از لوازم آرایشی صورت استفاده نکنید
  • استعمال دخانیات حداقل دو هفته قبل و بعد از انجام عمل لیزر اکیدا ممنوع است
  • از برنزه کردن قسمت هایی که قصد لیزر کردن آن‌ها را دارید، خود داری کنید
  • استفاده کردن از لنز چشم هنگام عمل لیزر ممنوع است
  • بعد از عمل لیزر حداقل تا دو هفته زیر نور مستقیم آفتاب قرار نگیرید
  • قبل و بعد از لیزر کک مک های صورت، حتما از ضدآفتاب استفاده کنید

یکی دیگر از روش‌هایی که برای رفع کک‌ومک پوست از آن استفاده می‌شود، استفاده از فناوری ipl است. بر خلاف تصور عموم که این تکنولوژی را به‌عنوان دستگاه لیزر ipl می‎‌شناسند، باید بگوییم که این تکنولوژی یک لیزر نیست؛ بلکه یک فناوری بسیار پیشرفته و مبتنی بر پالس‌های نوری است که امکان درمان بسیاری از بیماری‌های پوستی را فراهم می‌کند. البته اقداماتی که باید قبل و بعد از ipl انجام شود، مشابه با عمل لیزر است و تفاوتی ندارد. با رعایت نکات ذکر شده لیزر یا ipl آثار بهتر و سریع‌تری روی پوست شما خواهد گذاشت.

با استفاده از برترین دستگاه لیزر برای رفع کک و مک، نتیجه رضایت‌بخشی خواهید گرفت

در این مقاله به معرفی و بررسی برخی از بهترین دستگاه های رفع کک‌و‌مک پرداختیم. دستگاه co2 فرکشنال، دستگاه لیزر اکسل وی و دستگاه لیزر کیوسوییچ از جمله بهترین دستگاه‌ها برای از بین بردن کک‌ومک شناخته می‌شوند. توجه داشته باشید برای گرفتن نتیجه رضایت‌بخش از لیزر کک مک های صورت توسط دستگاه، علاوه‌بر انتخاب کلینیک معتبر که از دستگاه‌های اصل استفاده می‌کند، چند نکته مراقبتی مانند قرار نگرفتن زیر نور آفتاب را نیز باید رعایت کنید. همه این موارد در مجموع نتیجه دلخواه شما را از لیزر کک و مک صورت رقم خواهد زد.

شماره تماس مجموعه

با ما در ارتباط باشید واحد پشتیبانی آفا آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران گرامی است.

نظرات کاربران

نظرات شما برای آفا ارزشمند است. لطفاً نظرات خود را برای ما بنویسید.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “راهنمای انتخاب بهترین دستگاه لیزر برای رفع کک و مک”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *