چرا لیزر خط ریش برای آقایان مهم است؟ 

دسته بندی ها : مقالات

علاوه‌بر خانم‌ها، آقایان نیز در سال‌های اخیر از لیزر برای حذف موهای زائد در نقاط مختلف بدن استفاده می‌کنند. یکی از موارد پرکاربرد برای آقایان اصلاح خط ریش با لیزر است. بعد از شرکت در این جلسات دیگر نیازی به شیو و اصلاح روزانه نخواهید داشت.

اهمیت لیزر خط ریش برای آقایان

با کمک لیزر خط ریش می‌توانید آرایش ریش خود را به شکل دائمی و باتوجه‌به سلیقه‌تان انتخاب کنید. در این مقاله به شما خواهیم گفت لیزر خط ریش چه فوایدی دارد و برای چه کسانی مناسب است. همراه ما باشید تا به همه سوالات شما درباره لیزر خط ریش پاسخ دهیم.

لیزر خط ریش چیست؟ اصلاح دائمی موهای صورت بر‌اساس سلیقه شخصی

لیزر خط ریش آقایان یک روش کلینیکی برای حذف موهای زائد صورت است. در این روش برای غیر‌فعال کردن چرخه رشد موها از لیزر نوری پر‌انرژی استفاده می‌شود. این روش درمانی برای حذف موهای زائد صورت هیچ‌گونه آسیبی به پوست صورت وارد نمی‌کند و باعث می‌شود که ظاهر تمیز و جذابی داشته باشید. در نهایت لیزر خط ریش به بهداشت و سلامت پوست شما کمک خواهد کرد.

لیزر خط ریش زنان برای افرادی که صورت نسبتا پرمویی دارند نیز استفاده می‌شود. البته باتوجه‌به ضخامت بیشتر موی مردان، جلسات لیزر خط ریش برای آقایان طولانی‌تر از زنان است. هر کلینیک زیبایی برای عرضه این خدمات ابتدا باید نسبت به خرید دستگاه لیزر موهای زائد اقدام کند.

لیزر خط ریش؛ روش کلینیکی برای حذف موهای زائد صورت

دلایل اهمیت انجام لیزر خط ریش؛ رهایی از اصلاح روزانه

بسیاری از آقایان عادت به اصلاح روزانه ریش و موهای صورت خود دارند. این کار باعث می‌شود که هر روز زمانی را برای شیو کردن موهای صورت در نظر بگیرند. در نتیجه تکرار روزانه این موضوع می‌تواند خسته کننده باشد. علاوه‌بر صرف وقت، اصلاح روزانه خط ریش باعث زبر شدن مو و ایجاد زخم روی پوست خواهد شد. همچنین اگر پوست حساسی داشته باشید، هربار که صورت خود را اصلاح می‌کنید با جوش‌های صورت درگیر خواهید بود؛ بنابراین یکی از بهترین راه‌ها برای پایان دادن به این مشکلات، شرکت در جلسات لیزر خط ریش است. کلینیک‌های زیبایی با خرید لیزر الکساندرایت می‌توانند لیزر صورت در ناحیه ریش را طبق سلیقه متقاضیان و به دلخواه آن‌ها انجام دهند. بعد از پایان جلسات دیگر نیازی به شیو روزانه ندارید و همیشه ظاهری مرتب و تمیز خواهید داشت.

آشنایی با دلایل اهمیت لیزر خط ریش برای آقایان

نحوه انجام لیزر خط ریش؛ روش غیرتهاجمی برای از بین بردن موهای زائد

لیزر خط ریش به‌منظور کاهش و رفع موهای زائد یک روش غیر‌تهاجمی محسوب می‌شود. برای شروع فرآیند لیزر ابتدا چشم‌های مراجعه‌کننده با عینک‌های مخصوص پوشانده خواهد شد. این کار برای محافظت از چشم‌ها در برابر اشعه لیزر انجام می‌شود. از آنجایی‌که آستانه تحمل درد در افراد مختلف با یکدیگر تفاوت دارد، برای کاهش هرگونه ناراحتی می‎توانید 45 تا 50 دقیقه قبل از جلسه لیزر از ژل بی‌حسی موضعی استفاده کنید. در حین فرآیند کار یک ابزار لیزر دستی روی پوست حرکت داده می‌شود. برای محافظت از پوست باتوجه‌به نوع دستگاه از کولینگ و ابزار خنک‌کننده مختلفی استفاده خواهد شد.

در تکنولوژی لیزر انرژی، طول موج و پرتو نور به‌گونه‌ای طراحی شده است که رنگ‌دانه‌های موجود در مو جذب شود. این انرژی با ایجاد گرما به فولیکول‌‌های مو آسیب می‌زند. با تکرار جلسات لیزر به‌تدریج ساقه مو ضعیف می‌شود و در نهایت فولیکول‌ها می‌میرند. در نتیجه دیگر شاهد رشد مو در نقطه مورد‌نظر نخواهیم بود. یک دستگاه بسیار مناسب برای لیزر خط ریش و گردن، دستگاه لیزر shr است. این دستگاه فیلترهای متنوع و با‌کیفیتی برای دستیابی به نتایج درمانی مناسب و بدون عوارض جانبی دارد.

لیزر خط ریش روش غیرتهاجمی برای رفع موهای زائد صورت

مزایای لیزر خط ریش برای آقایان

یکی از مهم‌ترین فواید لیزر خط ریش برای آقایان حذف برنامه شیو روزانه است. به‌این‌ترتیب می‌توانید در وقت خود صرفه‌جویی کنید و زمان اضافی خود را به کارهای دیگری اختصاص دهید. همچنین با استفاده از لیزر و حذف شیو روزانه پوست لطیف‌تر و شاداب‌تری خواهید داشت. شیو کردن مرتب موهای صورت باعث زبر شدن مو و پوست می‌شود. مزیت دیگر لیزر به بهداشت فردی مرتبط می‌شود. بعد از شرکت در جلسات لیزر همیشه ظاهر مرتبی خواهید داشت و این موضوع موجب افزایش اعتماد‌به‌نفس شما می‌شود.

یک امتیاز بزرگ این روش، بی‌خطر بودن آن می‌باشد. عوارض لیزر خط ریش تقریبا نزدیک به صفر است. فقط در برخی افراد که پوست حساس دارند، منجر به قرمزی موقت پوست می‌شود. بسیاری از کلینیک‌های زیبایی برای لیزر خط ریش از دستگاه لیزر دایود استفاده می‌کنند. باتوجه‌به استفاده از انرژی بیشتر در لیزر دایود، اثرگذاری آن بیشتر خواهد بود. لیزر دایود از ایرکولینگ بسیار قوی، با قابلیت ایجاد دمای منفی 15 درجه استفاده می‌کند که نقش به‌سزایی در کاهش درد در زمان لیزر دارد.

لیزر خط ریش برای چه افرادی مناسب است؟

حذف موهای زائد صورت برای آقایانی با موهای ریش به رنگ مشکی یا قهوه‌ای مناسب است. رنگ موها به این خاطر اهمیت دارد که نور لیزر برای تخریب ریشه‌های فولیکول توسط رنگ‌دانه‌های تیره راحت‌تر جذب می‌شود. اگر پوست روشنی دارید اما موهای صورت شما تیره است باز هم می‌توانید از این روش برای از ایجاد خط ریش و حذف موهای زائد استفاده کنید. برای اطلاع از اینکه برای از بین بردن موهای زائد الکترولیز بهتر است یا لیزر به کلینیک‌های پوست و مو مراجعه کنید و از پزشک متخصص مشاوره بگیرید.

لیزر خط ریش مناسب موهای تیره

لیزر خط ریش برای چه افرادی مناسب نیست؟

با‌توجه‌به اینکه لیزر یک روش دائمی و کم خطر برای حذف موهای زائد است، تقریبا همه افراد می‌توانند از این روش برای ایجاد خط ریش و اصلاح موهای صورت استفاده کنند؛ اما همیشه استثناهایی وجود دارد. در ادامه خواهیم گفت که چه کسانی نباید لیزر کنند. اگر از داروهای خاصیاستفاده می‌کنید، حتما قبل از شروع جلسات لیزر از پزشک متخصص مشاوره بگیرید. همچنین افرادی که به بیماری‌های قلبی یا پوستی مبتلا هستند یا داروهایی نظیر داروهای هورمونی و یا راکوتان استفاده می‌کنند، امکان شرکت در جلسه‌های لیزر را نخواهند داشت.

لیزر خط ریش با تهیه دستگاه‌های لیزر از آفا با برترین تکنولوژی

در این مقاله به این سوال پاسخ دادیم که لیزر خط ریش چیست و برای چه افرادی مناسب است؟ آقایان می‌توانند برای داشتن ظاهری مرتب و رهایی از انجام شیو روزانه از لیزر خط ریش استفاده کنند. این روش باتوجه‌به مناسب بودن قیمت لیزر خط ریش و بدون عوارض بودن بسیار مورد توجه آقایان قرار گرفته است. بعد از شرکت در چند جلسه لیزر به‌طورکامل شاهد ریزش موهای زائد خواهید بود. به‌این‌ترتیب همیشه ظاهری مرتب خواهید داشت و دیگر نیازی نیست که ریش‌های خود را به‌صورت روزانه اصلاح کنید.

مراکز درمانی و کلینیک‌های زیبایی، برای خرید پیشرفته‌ترین و جدیدترین انواع دستگاه لیزر، می‌توانند با مجموعه آفا در تماس باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دستگاه‌های لیزر در آفا، به بخش محصولات در سایت سر بزنید یا با شماره 02188107070 تماس بگیرید.

شماره تماس مجموعه

با ما در ارتباط باشید واحد پشتیبانی آفا آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران گرامی است.

نظرات کاربران

نظرات شما برای آفا ارزشمند است. لطفاً نظرات خود را برای ما بنویسید.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “چرا لیزر خط ریش برای آقایان مهم است؟ ”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *