لیست خدمات کلینیک زیبایی؛ معرفی بهترین دستگاه ها برای هر خدمت

دسته بندی ها : مقالات

خدمات کلینیک زیبایی عبارت‌اند از: حذف موهای زائد با لیزر، لاغری و تناسب اندام با دستگاه‌های غیرتهاجمی و کم تهاجمی، جوانسازی و مراقبت از پوست. تکنولوژی‌های مختلفی برای هر یک از این خدمات به‌کار گرفته می‌شوند که با‌توجه‌به برند و کشور سازنده دستگاه، متفاوت هستند. برخی دستگاه‌های کلینیک زیبایی مانند دستگاه‌های جوانسازی، طیف گسترده‌ای از خدمات را ارائه می‌دهند و بیماری‌های مختلفی را درمان می‌کنند. آشنایی با بهترین دستگاه های کلینیک زیبایی، شما را در انتخاب دستگاه‌های مناسب یاری می‌کند. به همین دلیل ما لیستی از این دستگاه‌ها به همراه مشخصات اصلی آن‌ها را به شما ارائه خواهیم کرد.

آشنایی با خدمات کلینیک زیبایی

حذف موهای زائد با بهترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌های لیزر

در لیست خدمات کلینیک زیبایی، لیزر موهای زائد یکی از پرطرفدارترین‌ها است؛ زیرا بهترین روش برای حذف موهای زائد، استفاده از دستگاه لیزر است. در این روش، اشعه لیزر به فولیکول مو تابانده و باعث تخریب آن می‌شود. پس از گذشت چند هفته، رشد موها متوقف و ریزش آن‌ها آغاز می‌شود. مشخصات و قیمت دستگاه لیزر موهای زائد در برندهای مختلف، متفاوت است. بهترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌های لیزر موهای زائد در ادامه معرفی شده‌اند:

 • دستگاه لیزر الکس اکسنتو (Single Accento): دستگاه لیزر نقطه‌ای اکسنتو متعلق به کمپانی بایسون کره جنوبی و مجهز به تکنولوژی لیزر الکساندرایت با طول موج 755 نانومتر است. خنک‌کنندگی با دو سیستم و عدم نیاز به همپوشانی سطح پوست در زمان لیزر، از مزایای قابل توجه این دستگاه هستند.
 • دستگاه لیزر الکس اکسنتو اندیگ (Dual Accento): این دستگاه کره‌ای مجهز به دو تکنولوژی لیزر الکسانداریت با طول موج 755 نانومتر و لیزر اندیگ با طول موج 1064 نانومتر است. دستگاه لیزر الکس اکسنتو اندیگ برای اسپات سایزهای متنوع از قطر 2 میلی‌متر تا 20 میلی‌متر استفاده می‌شود.
 • دستگاه لیزر الکس اندیگ اکسل اچ ار (Excel HR): این دستگاه محصول کمپانی کوترا آمریکا است و دو تکنولوژی لیزر الکساندرایت و اندیگ دارد. دستگاه لیزر الکس اندیگ اکسل اچ ار تنها لیزر اندیگ پالس مربعی واقعی در دنیا به‌شمار می‌رود و برای همه تایپ‌های پوستی قابل استفاده است.
 • دستگاه لیزر دایود مد آپلو اچ اس 811 (HS-811): این دستگاه ساخت کمپانی آپولومد چین است و تاییدیه FDA آمریکا را دارد. به‌علت همزمانی تابش سه طول موج در این دستگاه، میزان موفقیت درمان با این دستگاه بالا است.
 • دستگاه لیزر دایود سلن (SELENE): این دستگاه ساخت کمپانی Senbitec کره‌ جنوبی است و نسل جدید خنک‌کننده در سیستم‌های لیزر دایود را دارد. در این دستگاه، امکان خنک‌کنندگی تا دمای منفی 15 درجه با استفاده از کولینگ تماسی  و کولینگ هوا برای خنک کردن سطح پوست وجود دارد.

اپراتورهای لیزر در کلینیک‌ها باید برای هر فرد بر اساس رنگ پوست و موی او، تنظیمات لازم را روی دستگاه انتخاب کنند. همچنین توجه به همپوشانی سطح پوست و میزان خنک‌کنندگی در برخی دستگاه‌ها باید موردتوجه قرار گیرد.

حذف موهای زائد با تاباندن اشعه لیزر

استفاده از دستگاه‌های لاغری برای رسیدن به تناسب اندام ایده‌آل

استفاده از جراحی‌های تهاجمی برای از بین بردن چربی‌‌های بدن، به دلیل نقاهت طولانی مدت و خطرات آن‌ها، روش ایده‌آلی برای کاهش وزن و تناسب اندام نیست. استفاده از دستگاه‌های غیر تهاجمی یا دستگاه‌های لاغری کم تهاجمی، بهترین روش برای تناسب اندام و یکی از لاین های کلینیک زیبایی به‌شمار می‌رود. کلینیک‌های زیبایی باید با‌توجه‌به بودجه و میزان مراجعین خود و با بررسی قیمت دستگاه لاغری، مناسب‌ترین دستگاه را انتخاب و خریداری کنند. این دستگا‌ه‌ها با‌توجه‌به امکانات و تکنولوژی‌های به‌کار رفته در آن‌ها، قیمت‌های مختلفی دارند. در ادامه، بهترین دستگاه‌های لاغری را در دو بخش غیرتهاجمی و کم تهاجمی معرفی خواهیم کرد.

هدف قرار دادن توده‌های چربی با دستگاه‌های لاغری

لاغری با دستگاه‌های غیر تهاجمی (بدون جراحی)

دستگاه‌های لاغری غیرتهاجمی با هدف قرار دادن قسمت‌های مختلف بدن، توده‌های چربی مناطق موردنظر را با استفاده از تکنولوژی‌های مختلف مورد هدف قرار می‌دهند. در ادامه، برترین دستگا‌ه‌های لیزر غیرتهاجمی لاغری را معرفی می‌کنیم.

 • دستگاه CMSLIM: این دستگاه برای دستیابی به هدف دوگانه عضله‌سازی و از دست دادن چربی طراحی شده است. دستگاه CMSLIM از فناوری تمرین عضلات الکترومغناطیسی برای انقباضات غیرارادی عضلات، آزاد شدن اسیدهای چرب آزاد، شکستن رسوبات چربی و افزایش قدرت عضلانی استفاده می‌کند.
 • دستگاه لاغری ترواسکالپت ای دی (TRUSCULPT ID): این دستگاه ساخت کمپانی آمریکایی کوترا است و در آن، از امواج رادیو فرکانسی و تکنولوژی انحصاری کمپانی کوترا به نام NAT استفاده می‌شود. با استفاده از این دستگاه فقط در یک جلسه، 24 تا 32 درصد از سلول‌های چربی دچار مرگ می‌شوند.
 • دستگاه آر اف رافوس (RAFOS): این دستگاه ساخت کمپانی چانگ وو کره جنوبی و یکی از برترین دستگاه‌های لاغری غیرتهاجمی است. از این دستگاه برای از بین بردن چربی‌های موضعی، جوان‌سازی پوست صورت، بهبود اسکارها و منافذ باز و آکنه و کاهش درد مفاصل در بیماران استفاده می‌شود.

استفاده از دستگاه‌های غیرتهاجمی، بدون همراه داشتن عوارض جدی و دوره نقاهت به افراد در لاغری و زیبایی اندام کمک می‌کنند. به همین علت، خرید دستگاه‌های لاغری نیز مانند خرید دستگاه جوانسازی پوست برای کلینیک‌ها، جذب مشتری و سودآوری بالایی دارد.

تناسب اندام با دستگاه CMSLIM

استفاده از دستگاه‌های لاغری کم تهاجمی (لیپوساکشن) در کلینیک‌های زیبایی

یکی از روش‌های از بین بردن چربی موضعی بدن، لیپوساکشن است که برای رفع افتادگی و چروک انجام می‌گیرد. در این روش با استفاده از مکش، چربی از بدن خارج می‌شود. برخی از بهترین دستگاه‌های لیپوساکشن عبارت‌اند از:

 • دستگاه لیپوماتیک (lipomatic): این دستگاه بلژیکی جهت برداشت چربی‌های موضعی بر پایه تکنولوژی I.L و فقط با بی‌حسی موضعی مورداستفاده قرار می‌گیرد. استفاده از این دستگاه فاقد عوارض لیپوساکشن سنتی است و روی تمامی نقاط بدن قابل استفاده است.
 • دستگاه لیپوساکشن ایواماتیک (Evamatic): این دستگاه بلژیکی به‌عنوان جدیدترین نسل دستگاه لیپومتیک شناخته می‌شود. دستگاه ایواماتیک برای رفع سلولیت و لاغری موضعی مورداستفاده قرار می‌گیرد.

هر دو دستگاه لیپوماتیک و ایواماتیک از بهترین دستگاه‌های لیپوساکشن‌در جهان محسوب می‌شوند؛ بنابراین تهیه این دستگاه‌ها برای راه اندازی کلینیک زیبایی برتری قابل‌توجهی به همراه دارد و باعث مطرح شدن کلینیک در مدت زمان کمی می‌شود.

جوانسازی پوست با دستگا‌های روز دنیا

تمایل به حذف علائم افزایش سن، یکی از فراگیرترین مسائل قرن حاضر است که از طریق تکنولوژی‌های جدید در انواع دستگاه‌ها و لیزرها میسر شده است. این تکنولوژی‌ها با حذف یا کاهش مشکلات پوستی و علائم پیری، ظاهری جوان و پوستی بی‌نقص ایجاد می‌کنند. برخی از به‌روز ترین دستگاه‌های جوانسازی پوست عبارت‌اند از:

 • دستگاه co2 فرکشنال مور اکسل و فایر اکسل (MORE-XEL و FIRE-XEL): این دستگاه محصول بزرگ‌ترین کمپانی تولید‌کننده لیزر کره‌‌جنوبی به نام بایسون است. از این دستگاه برای درمان انواع اسکار، از بین بردن چروک‌، درمان آسیب‌های ناشی از آفتاب، درمان منافذ باز، تقویت قوام پوست، رفع ضایعاتی مانند  کک‌و‌مک، خال، زگیل و همچنین لایه‌برداری پوست استفاده می‌شود.
 • دستگاه آر اف ویرچو VIRTUE RF: این دستگاه متعلق به کمپانی SHENB کره است، تاییدیه FDA آمریکا و CE اروپا را دارد و از کامل‌ترین پلتفرم رادیوفرکانسی دنیا بهره‌مند است. با انتخاب این دستگاه، از موثرترین و بهترین سیستم رادیوفرکانسی برای درمان‌های جوانسازی برخوردار می‌شوید.
 • دستگاه AGNES: این دستگاه برای پاکسازی، درمان مشکلات و جوانسازی پوست صورت استفاده می‌شود و تاییدیه FDA آمریکا را دارد. درمان آکنه فعال، کاهش حجم غبغب، اصلاح زاویه فک، حذف چربی پلک و چروک دور چشم و از بین بردن جوش‌های سر‌سیاه از کاربردهای این دستگاه هستند.
 • دستگاه آر اف السیس: دستگاه Ellisys یکی از مجهز‌ترین و کامل‌ترین دستگاه‌های رادیوفرکانسی دنیا و ساخت کمپانی کره‌ای chungwoo است. در این دستگاه از تکنولوژی‌های آر اف فرکشنال نیدلینگ برای درمان اسکار آکنه و منافذ پوست و همچنین جوانسازی پوست استفاده می‌شود.
 • دستگاه هایفو دابلو گلد: این دستگاه کره‌‌ای برای لیفتینگ صورت و بدن شامل گردن و ابروها، افزایش قوام و الاستیسیته پوست، جوانسازی، کاهش چروک، کاهش عمق خطوط نازولبیال و کاهش عمق خط خنده استفاده می‌شود.
 • دستگاه پلاسما فرکشنال: این دستگاه ایتالیایی یک انقلاب در دستیابی به بالاترین اثربخشی همراه با کمترین ریسک عوارض جانبی ایجاد کرده است. از این دستگاه برای مواردی مانند بلفاروپلاستی غیرتهاجمی، درمان افتادگی پلک، ترمیم ضایعات پس از جراحی، درمان چروک صورت در بخش‌های مختلف صورت و گردن، درمان آکنه و کاهش استریا و استرچ مارک استفاده می‌شود.

قیمت انواع دستگاه‌های جوانسازی مانند قیمت دستگاه کیوسوئیچ، هایفو و فرکشنال با‌توجه‌به تغییرات نرخ ارز دچار نوسان می‌شود. آفاطب یکی از بهترین مراکز برای استعلام قیمت این دستگاه‌ها به‌شمار می‌رود.

استفاده از دستگاه AGNES برای حذف علائم پیری

استفاده از دستگاه‌های میکرودرم ابریژن با اثربخشی بالا برای مراقبت پوست

یکی از روش‌های معروف جوانسازی و مراقبت از پوست بدون جراحی، میکرودرم است که برای پاکسازی و لایه‌برداری پوست انجام می‌شود. دستگاه میکرودرم ابریژن با استفاده از بلور‌های الماس یا کریستال موجود در سری دستگاه، لایه‌برداری پوست را انجام می‌دهد. این دستگاه یکی از تجهیزات مورد نیاز کلینیک زیبایی محسوب می‌شود؛ زیرا در عین اثربخشی بالا برای انواع مختلف پوست، حداقل عوارض را به همراه دارد.

یکی از بهترین دستگاه‌های میکرودرم ابریژن، دستگاه ميكرودرم ابريژن ساندرم 3 (SUNDERM 3) است. این دستگاه برای پاکسازی پوست و لایه‌برداری مکانیکال مورد استفاده قرار می‌گیرد. دستگاه SUNDERM3 لایه‌برداری سطحی پوست دور چشم و لایه‌برداری بسیار عمیق در حد درم ابریژن کامل و یکنواخت روی کل سطح بدن انجام می‌دهد.

ارائه خدمات زیبایی، جوانسازی و تناسب اندام در کلینیک با دستگاه‌های مجهز

در پاسخ به این سوال که «در کلینیک زیبایی چه کارهایی انجام میشود» باید گفت حذف موهای زائد با لیزر، تناسب اندام با دستگاه‌های غیرتهاجمی و کم تهاجمی، جوانسازی و مراقبت از پوست اصلی‌ترین خدمات کلینیک زیبایی هستند. این خدمات با استفاده از دستگاه‌های مختلف ارائه می‌شوند. افرادی که به‌دنبال راه‌اندازی یا گسترش خدمات کلینیک خود هستند، باید مناسب‌ترین دستگاه‌ها را باتوجه‌به بودجه خود خریداری کنند. آفاطب قیمت انواع دستگاه‌های لیز مانند قیمت دستگاه لیزر دایود و همچنین قیمت دستگاه‌های لاغری و جوانسازی را به شما ارائه می‌دهد تا گزینه مناسب برای کلینیک خود را انتخاب کنید.

شماره تماس مجموعه

با ما در ارتباط باشید واحد پشتیبانی آفا آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران گرامی است.

نظرات کاربران

نظرات شما برای آفا ارزشمند است. لطفاً نظرات خود را برای ما بنویسید.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لیست خدمات کلینیک زیبایی؛ معرفی بهترین دستگاه ها برای هر خدمت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *