بهترین دستگاه های رفع غبغب در سال 2024؛ راهنمای خرید و انتخاب

دسته بندی ها : مقالات

داشتن چربی زیر گلو یا همان غبغب برای بیشتر افراد و حتی افراد لاغر نیز وجود دارد. دلیل ایجاد غبغب علاوه‌بر بالا رفتن چربی بدن، شامل عوامل ژنتیکی نیز می‌شود. داشتن این ویژگی در ظاهر باعث افزایش تقاضا برای حذف غبغب شده است. به‌این‌ترتیب روش‌های مختلفی مثل کاهش چربی مصرفی در رژیم غذایی برای کاهش توده چربی زیر گلو توصیه می‌شود. البته این روش حداقل چند ماه به طول می‌انجامد و ممکن است با اثربخشی کامل نیز همراه نباشد. به‌این‌ترتیب استفاده از دستگاه‌هایی مثل لیپوساکشن و آر اف رافوس به‌عنوان دستگاه رفع غبغب برقی شناخته می‌شوند. در این مقاله به بررسی بهترین دستگاه رفع غبغب می‌پردازیم. چند دقیقه به مطالعه این مطلب به همراه ویژگی‌های این دستگاه‌ها بپردازید تا بدانیم آیا دستگاه رفع غبغب موثر است.

معرفی بهترین دستگاه‌های رفع غبغب در بلاگ آفا

دستگاه آر اف رافوس؛ بهترین دستگاه رفع غبغب به روش غیر‌تهاجمی

دستگاه آر اف رافوس یکی از بهترین ابزارهای لاغری موضعی است که با استفاده از امواج الکترومغناطیسی برای رفع موضعی چربی استفاده می‌شود. با عبور امواج رادیو فرکانسی از بافت‌های چربی پوست، دمای این موضع افزایش می‌یابد. هر چه مقاومت بافت کمتر باشد، افزایش دما نیز بیشتر خواهد بود. ازآنجایی‌که بافت چربی کمترین میزان چربی را میان بافت‌های بدن دارند؛ بنابراین انتظار می‌رود دمای این بافت افزایش پیدا کند.

هندپیس CET در دستگاه آر اف رافوس برای از بین بردن چربی در نواحی با ضخامت کم‌تر و نیز رفع ظاهر پوست پرتقالی (سلولیت) و همچنین تایتنینگ پوست بدن استفاده می‌شود. درصورتی‌که میزان ضخامت بیشتر باشد از هندپیس RET برای رفع چربی موضعی استفاده خواهد شد. ازاین‌رو دستگاه آر اف رافوس بهترین دستگاه رفع غبغب برقی برای اثربخشی بر توده چربی با ضخامت متفاوت است.

دستگاه آر اف رافوس چه ویژگی‌هایی دارد؟

دستگاه رافوس با سنسور حرارتی مادون قرمز (IR) از سوختگی پوست جلوگیری می‌کند. این سنسور باعث کنترل اتوماتیک دمای الکترود فعال می‌شود. همچنین شدت جریان نیز در این دستگاه با قابلیت تنظیم ولوم تغییر می‌کند. دستگاه رافوس با ایجاد طول موج 300 تا 500 کیلو‌هرتز برای اثربخشی بر عمق‌های مختلف کاربرد دارد؛ بنابراین این دستگاه به‌راحتی روی بافت‌های چربی زیر گلو با عمق توده متفاوت اثربخشی خواهد داشت.

دستگاه آر اف رافوس علاوه‌بر اثربخشی برای از بین بردن غبغب، برای خدمات دیگر زیبایی از جمله رفع چین و چروک، جای اسکار و جوانسازی پوست کاربرد دارد. البته فقط این دستگاه برای خدمات جوانسازی پوست استفاده نمی‌شود، هایفو  دابلیوگلد، دستگاه اگنس و میکرودرم ابریژن نیز از سایر دستگاه های کاربردی برای ارائه خدمات زیبایی و جوانسازی پوست به شمار می‌روند.

از دستگاه لیپوماتیک برای از بین بردن غبغب استفاده کنید

دستگاه لیپوماتیک (lipomatic) یکی از بهترین روش‌ها برای از بین بردن غبغب به روش غیر‌‌تهاجمی به شمار می‌رود. این دستگاه  قابلیت برداشت چربی‌های موضعی بر پایه تکنولوژی N.I.L طراحی شده است. امواج اینفراسونیک در آب نیز عبور می‌کنند. این امواج به طول موج 20 کیلو هرتز برای از بین بردن چربی زیر گلو کاربرد دارند. دستگاه لیپوماتیک به دلیل اثربخشی سریع و بالا در رفع چربی زیر گلو در 50 کشور دنیا استفاده می‌شود.

امواج اینفراسونیک در لیپوماتیک به تحریک فیبروبلاست‌ها و کلاژن‌سازی کمک خواهد کرد. پرفوراسیون بافتی در دستگاه لیپوماتیک برای برداشتن چربی از لایه هیپودرم انجام می‌شود. از مزیت‌های مهم استفاده از دستگاه لیپوماتیک برای لیپوساکشن غبغب، تضمین برنگشتن بافت چربی می‌شود.

دستگاه لیپوماتیک؛ روشی برای رفع غبغب

ویژگی‌های دستگاه لیپوماتیک؛ رفع غبغب با این روش چه مزایایی دارد؟

امکان برداشت چربی با دستگاه لیپوماتیک به صورت یکنواخت وجود دارد؛ بنابراین با استفاده از لیپوماتیک، ناهمواری‌های پوستی ایجاد نمی‌شود. از مزیت‌های مهم دیگر برای دستگاه لیپوماتیک باید به ایجاد نشدن سوختگی بر اثر از بین بردن بافت چربی استفاده کنیم. به‌طورکلی ایجاد نکردن عوارضی مثل درد و سوختگی از ویژگی‌های مهم دستگاه‌های لاغری به شمار می‌رود. این ویژگی‌ها در دستگاه لاغری ترواسکالپت نیز به‌عنوان یک روش بی‌خطر و بدون عوارض اعمال شده است.

رفع غبغب در کوتاه‌ترین زمان ممکن و کشیدگی پوست برای حفظ جوانی پوست از سایر مزایای دستگاه لیپوماتیک به شمار می‌رود. علاوه‌بر این موارد، دستگاه لیپوماتیک به سیستم امنیتی مجهز است؛ این سیستم در صورت برخورد دستگاه با بافتی غیر از چربی به‌طورخودکار خاموش می‌شود.

بهترین دستگاه رفع غبغب چیست؟ دستگاه لیپوساکشن ایواماتیک

جدیدترین  نسل دستگاه رفع غبغب به دستگاه لیپوساکشن ایواماتیک تعلق می‌گیرد. این دستگاه مجهز به فناوری منحصر‌به‌فرد N.L.I است. این فناوری در دو دستگاه معروف لیپوساکشن برای رسیدن به حداکثر اثربخشی اعمال شده است. کلینیک‌های زیبایی با پرداخت قیمت دستگاه لیپوساکشن امکان ارائه خدمات زیبایی رضایت‌بخش به زیباجویان را خواهند داشت.

امواج تولید شده از دستگاه ایواماتیک برای تزریق یکنواخت چربی کاربرد دارد؛ تزریق محلول به بافت چربی در سریع‌ترن زمان ممکن و بدون ایجاد حرارت و در نهایت سوختگی ایجاد خواهد شد. این دستگاه هیچ‌گونه استرس مکانیکی و حرارتی به دیواره‌های سلولی ایجاد نمی‌کند.

هایفو دابلو گلد؛ دستگاهی برای رفع غبغب با امواج متمرکز فراصوت

دستگاه هایفو دابلو گلد با استفاده از امواج متمرکز فراصوت برای کاهش توده چربی در قسمت‌های مختلف بدن کاربرد دارد. امواج فراصوت در این دستگاه برای نفوذ به بافت‌های عمیق 4 الی 5 میلی‌متر کاربرد دارد. تحریک کلاژن‌سازی با استفاده از  امواج فراصوت در لایه‌های تحت درمان ایجاد می‌شود.

به‌طورکلی نتایج هایفوتراپی غبغب بعد از 4 تا 12 هفته طی کردن جلسه درمانی مشخص می‌شود. البته زمان تقریبی مشاهده نتایج هایفوتراپی غبغب نیز برای هر فرد بسته به میزان توده چربی متفاوت خواهد بود. داشتن پوستی تمیز و بدون آرایش برای رسیدن به حداکثر نتیجه درمانی اهمیت خواهد داشت.

هایفوتراپی غبغب؛ روشی غیر‌تهاجمی برای رفع توده چربی

استفاده از دستگاه AGNESS؛ رفع غبغب با دستگاه اگنس

دستگاه Agnes RF یکی از روش‌های از بین بردن بافت چربی و اصلاح غبغب است. این دستگاه به‌عنوان انقلابی در صنعت درمان‌ها و خدمات پوستی شناخته می‌شود که تاثیر بسزایی بر زاویه‌سازی فک، حذف غبغب و جوانسازی پوست کاربرد دارد. برای محافظت از ناحیه تحت درمان با دستگاه اگنس باید حتما نیدل این دستگاه عایق‌سازی شود.

برای استفاده از دستگاه اگنس به منظور کاهش چربی غبغب حتما از کرم بی‌حسی استفاده کنید تا این فرایند کاملا بدون درد انجام شود. زیباجو در طول جلسه استفاده از دستگاه اگنس برای کارهای زیبایی نباید هیچ‌گونه متعلقات فلزی داشته باشد. توجه کنید که در این صورت استفاده از دستگاه اگنس برای افرادی با پلاتین در بدن مناسب نیست. همچنین استفاده از این دستگاه برای افراد با بیماری‌های خاص و خانم‌های باردار با محدودیت‌هایی مواجه خواهد بود؛ بنابراین دریافت مشاوره از اقدام‌های الزامی قبل از جلسه درمانی با اگنس به شمار می‌رود.

یک روش موثر برای رفع غبغب چیست؟ استفاده از دستگاه RF Virtue

دستگاه آر اف ویرچو مجهز به کامل‌ترین پلتفرم رادیوفرکانسی و سه هندپیس است که برای رفع توده چربی مثل غبغب استفاده می شود. این دستگاه با سه فرکانس مختلف 2MHz و 1MHz، 0.5 MHz برای حذف چربی در توده متراکم و توده کم‌تراکم با عمق مختلف کاربرد دارد. دستگاه آر اف ویرچو با عمق نفوذ از 0.1 میلیمتر تا 6 میلیمتر قابلیت نفوذ به لایه‌ّای چربی را در بخش‌های مختلف بدن خواهد داشت. این دستگاه با سیستم خنک‌کننده به منظور انجام کارهای زیبایی بدون درد و عوارض استفاده می‌شود.

استفاده از دستگاه آر اف ویرچو؛ راهکاری برای رفع غبغب بدون درد 

خرید جدیدترین دستگاه‌های رفع غبغب در سال 2024؛ اولین گام برای ارائه خدمات زیبایی بی‌نقص

در این مقاله به بررسی روش‌های رفع غبغب با دستگاه پرداختیم تا بدانیم «بهترین دستگاه رفع غبغب چیست». لیپوساکشن ایواماتیک، لیپوماتیک و آر اف رافوس از جدیدترین تکنولوژی‌ها برای از بین بردن غبغب استفاده می‌کنند. رفع بافت چربی در این دستگاه‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن و بدون عوارض انجام خواهد شد. به‌این‌ترتیب کلینیک‌های ارائه‌دهنده خدمات زیبایی برای ارائه خدمات رفع غبغب به خرید انواع دستگاه‌های از بین بردن غبغب پرداختیم. این دستگاه‌ها باعث ایجاد سوختگی و افزایش حرارت بیش از حد روی سطح پوست نمی‌شود.

برای خرید جدیدترین محصولات دستگاه رفع غبغب برقی به سایت آفا مراجعه کنید. اگر سوالی درباره نحوه کارکرد هر یک از دستگاه‌های ارائه‌دهنده خدمات زیبایی دارید، از تیم آفا در قسمت کامنت‌ها بپرسید.

شماره تماس مجموعه

با ما در ارتباط باشید واحد پشتیبانی آفا آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران گرامی است.

نظرات کاربران

نظرات شما برای آفا ارزشمند است. لطفاً نظرات خود را برای ما بنویسید.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “بهترین دستگاه های رفع غبغب در سال 2024؛ راهنمای خرید و انتخاب”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *