از بین بردن موهای زائد صورت؛ روش های موثر و طلایی

دسته بندی ها : مقالات

بهترین راه برای از بین بردن دائمی موهای زائد چیست؟ این سوالی است که در ذهن بسیاری از افراد برای حذف موهای زائد به وجود می‌آید. راه‌های مختلفی برای حذف موقت این موها وجود دارد که اثربخشی دلخواه را نخواهند داشت. ازاین‌رو انتخاب روشی برای از بین بردن دائمی موهای زائد یکی از چالش‌های افراد برای افزایش زیبایی پوست به شمار می‌رود.

در انتخاب بهترین روش از بین بردن موهای زائد صورت باید به نکاتی مثل هزینه، طول درمان، میزان اثربخشی و احتمال بازگشت رویش موها توجه داشته باشید. در این مقاله به بررسی بهترین روش‌های رفع موی زائد صورت می‌پردازیم. چند دقیقه از وقتتان را به مطالعه این مطب کاربردی اختصاص دهید تا برای همیشه از موهای زائد صورت خود خداحافظی کنید. 

معرفی بهترین راه از بین بردن موهای زائد در آفا

رفع موهای زائد صورت با استفاده از دستگاه اکسنتو الکس 

یکی از بهترین روش‌های از بین بردن موهای زائد صورت برای همیشه استفاده از تکنولوژی لیزر الکساندرایت به شمار می‌رود. این تکنولوژی به طول موج‌های مختلف 755 و 1064 برای حذف موهای زائد صورت مجهز شده است. دستگاه اکسنتو الکس توسط بزگ‌ترین کمپانی تولید‌کننده لیزر در کره جنوبی برای رفع کامل موهای صورت در چند جلسه درمانی تولید شده است. این دستگاه به‌عنوان یک دستگاه لیزر موهای زائد برای ازبین بردن موهای زائد در چند جلسه درمانی کوتاه کاربرد دارد. 

دستگاه اکسنتو الکس با طول موج 1064 نانومتر، از ماده فعال ايتريم آلومينيوم گارنت به همراه ماده کمکی نئوديميوم برای از بین بردن موهای زائد استفاده می‌کند. این دستگاه به‌راحتی در لایه‌های عمیق پوست برای سوزاندن ریشه مو نفوذ می‌کند. میزان نفوذ دستگاه اکسنتو الکس نسبت به دستگاه‌های لیزر دیگر کمی بیشتر است؛ بنابراین انتظار داریم توان بیشتری برای از بین بردن موهای زائد داشته باشد. 

طول موج 1064 نانومتر در دستگاه اکسنتو الکس در ملانین و مشتقات هموگلوبین، این روش درمانی و زیبایی را به بهترین انتخاب برای رفع موهای زائد در پوست‌های سبزه و تیره (تایپ سه تا شش) تبدیل کرده است. همچنین از این لیزر برای درمان انواع ضایعات عروقی، هایپرپیگمنتیشن و جوان‌سازی پوست نیز استفاده می‌شود.

استفاده از دستگاه اکسنتو الکس؛ راهکاری برای از بین بردن موهای زائد

دستگاه لیزر کوترا؛ یکی از بهترین دستگاه‌ها برای از بین بردن موهای زائد بدن

دستگاه‌های برند کوترا شامل چند دستگاه مختلف برای کارکردهای متفاوتی می‌شود. برای مثال دستگاه ترو اسکالپت ای دی برای لاغری و دستگاه الکس اندیگ برای حذف موهای زائد کاربرد دارد. دستگاه لیزر الکس اندیگ اکسل اچ ار (Excel HR) یکی از بهترین ابزارها برای از بین بردن موهای زائد بدن و صورت است. این دستگاه زیبایی و درمانی از تکنولوژی اندیگ و الکساندرایت برای حذف موهای زائد استفاده می‌کند. به‌این‌ترتیب اندکاسیون‌های متنوعی برای دستگاه الکس اچ آر در نظر می‌گیریم. 

برای رسیدن به حداکثر نتیجه دلخواه در استفاده از انواع دستگاه لیزر کوترا برای حذف موهای زائد، باید جلسات درمانی را به‌طورکامل طی کنید. خوشبختانه استفاده از دستگاه الکس اندیگ اچ آر بدون هیچ عوارضی برای رفع موهای زائد کاربرد دارد؛ بنابراین تفاوتی نخواهد داشت که طول دوره درمانی چقدر است، در هر صورت دستگاه الکس اندیگ اچ آر نتیجه دلخواه را در فرایند حذف موهای زائد ایجاد خواهد کرد. 

دستگاه الکس اندیگ اچ آر چه کاربردهایی دارد؟

قابلیت‌های دستگاه الکس اندیگ اچ آر فقط به از بین بردن موهای زائد بدن و صورت ختم نمی‌شود؛ این وسیله برای رفع ضایعات پوستی مثل قارچ‌های پوستی نیز کاربرد دارد. علاوه‌بر این، دستگاه الکس اندیگ راهکار مناسبی برای از بین بردن چین‌و‌چروک نیز دارد. این کاربردها بر‌اساس هندپیس‌های متنوع دستگاه الکس اندیگ اچ آر برای درمان‌های زیبایی استفاده می‌شوند. 

یک مزیت مهم در استفاده از این دستگاه، سوزانده نشدن پوست حتی در مقدار بسیار کم است. علاوه‌بر این، تعداد جلسه‌های درمانی و مدت‌زمان هر جلسه نیز با استفاده از دستگاه الکس اندیگ اچ آر طولانی نخواهد بود. به‌این‌ترتیب با استفاده از این روش درمان پوستی پاسخ مناسب‌تری در سوال «لیزر موهای زائد چند جلسه است» به مراجعه‌کنندگان می‌دهید.

استفاده از دستگاه الکس اندیگ اچ آر؛ راهکاری برای از بین بردن موهای زائد

انواع دستگاه لیزر الکساندرایت؛ یکی از روش‌های رفع موهای زائد بدن و صورت

لیزر الکساندرایت یکی از دستگاه‌های کاربردی برای حذف همیشگی موهای زائد صورت و بدن به شمار می‌رود. در این دستگاه از کریستالی شبیه به یاقوت به‌عنوان منبع پرتو لیزر استفاده می‌شود. دستگاه الکساندرایت برای از بین بردن دائمی موهای زائد صورت از طول موج 755 نانومتر استفاده می‌کند. این طول موج علاوه‌بر حذف موهای زائد، برای از بین بردن ضایعات عروقی نیز کاربرد دارد. کاربردهای متنوع این دستگاه باعث ایجاد یک گزینه در دسترس و ایده‌آل برای ارائه خدمات زیبایی و درمانی مطلوب شده است؛ بنابراین پرداخت قیمت دستگاه لیزر الکساندرایت یکی از بهترین روش‌ها برای ارائه خدمات درمانی بی‌نقص به شمار می‌رود. 

لیزر الکساندرایت توسط سازمان غذا و داروی آمریکا نیز به‌عنوان راهکار ایده‌آل برای حذف موهای زائد شناخته شده است. این دستگاه طول موج منتشر شده را به گرما تبدیل می‌کند؛ گرمای تولید شده توسط دستگاه لیزر الکساندرایت در نهایت باعث تخریب فولیکول موهای زائد خواهد شد. به‌این‌ترتیب حذف دائمی موهای زائد بدن با استفاده از الکساندرایت به‌راحتی انجام می‌شود. 

فناوری لیزر الکساندرایت طی فرایند فتوترمولیز برای از بین بردن فولیکول‌ها عمل می‌کند؛ به بیانی دیگر با استفاده از نور و گرم کردن ناحیه خاصی از پوست، از بین بردن موهای زائد به‌راحتی انجام خواهد شد. پالس‌های تولید‌شده توسط لیزر الکساندرایت از رویش مجدد مو نیز جلوگیری می‌کنند. 

استفاده از انواع دستگاه لیزر الکساندرایت؛ یکی از روش‌های رفع موهای زائد بدن و صورت

مزایای استفاده از لیزر‌درمانی؛ از بین بردن موهای زائد صورت برای همیشه

استفاده از تکنولوژی لیزرها در فرایند از بین بردن موهای زائد برای همیشه، آثار درمانی بهتری به همراه خواهد داشت. دستگاه‌های مجهز به تکنولوژی لیزر درمانی باعث دستیابی به نتیجه بهتر در مدت‌زمان کمتری می‌شوند. همچنین استفاده از دستگاه‌هایی مثل الکساندرایت، اکسنتو الکس و الکس اندیگ اچ آر عوارضی به همراه نخواهد داشت؛ این دستگاه‌ها با استفاده از تکنولوژی کاهش دمای پوست از سوزانده شدن نیز پوست جلوگیری می‌کنند.  

اثربخشی بالا؛ از مزایای استفاده از لیزر برای حذف موهای زائد

خرید دستگاه لیزر موهای زائد مطابق با جدید‌ترین تکنولوژی روز دنیا

استفاده دستگاه لیزر به‌عنوان بهترین راه از بین بردن موهای زائد صورت مردان و زنان شناخته می‌شود که روشی دائمی و بدون عوارض است.اگر به‌عنوان یک پزشک برای کلینیک معتبر خود به‌ دنبال دستگاه‌های استاندارد رفع مو زائد هستید، از سایت آفا بازدید کنید. شرکت تجهیزات پزشکی و زیبایی آفا، مدرن‌ترین دستگاه‌های زیبایی و پزشکی کشور را عرضه می‌کند. همین حالا برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره برای تهیه دستگاه‌های آفا، با شماره تلفن 02188107070 تماس حاصل کنید.

شماره تماس مجموعه

با ما در ارتباط باشید واحد پشتیبانی آفا آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران گرامی است.

نظرات کاربران

نظرات شما برای آفا ارزشمند است. لطفاً نظرات خود را برای ما بنویسید.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “از بین بردن موهای زائد صورت؛ روش های موثر و طلایی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *